reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co dziwnego wlasnie zjadlas :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
to jak, co dziś dziewczynki pichcimy? Olga rybkę w koperkowym a Wy? Ja przyrządziłam indyka w sosie pomidorowym z oliwkami i pastą pesto.. do tego ziemniaczki i szpinak :-p
 
reklama
U nas barszcz czerwony z kapuśniaczkiem :) Franek barszcz wypił rurką ;)

A ja upolowałam wreszcie pączka z budyniem :) Od 2 tygodni za mną chodził :) Od razu wzięłam też pączka z adwokatem i dwa eklery. Niby też dla Męża, ale nie wiem, czy dotrwają do jego powrotu ;)
 
A teraz pije kakao i mam wielką ochote na ogórka kiszonego do tego :( no ale w domu sie skonczyly, trzeba bedzie lecieć do sklepu.... a za oknem zimno, wiatr i deszcz pada. :-(
 
mala di poproszę przepis na zupkę :) ja też lubię dietę wegetariańską i dwa razy w tygodniu stosujemy:tak: ale
kotlecików sojowych nie jemy bo boje się soi. Za to dziś pasta z soczewicy:tak::tak:
 
A ja po wizycie u dentysty jak już mogłam jeść to wsunęłam budyń śmietankowy. Tak żeby nie gryźć na wszelki wypadek. A dla męża zrobiłam kotlety mielone i ziemniaczki właśnie się gotują. A mąż dzwonił z pracy że jest w carefour i czy ma wziąć ciasto na pizze :-) w tych większych sklepach gdzie mają swoje piekarnie są takie gotowe ciasta, ale nie upieczone już tylko taka kulka ciasta, które trzeba samemu rozrobić. Kosztuje niewiele ponad 1 zl a jest rewelacyjne. Tylko że to będzie już 3 pizza w ostatnim czasie!!! No trudno. Na wadzę prawie nie drgnęłam, więc co mi tam. Ale może zrobimy ją dopiero jutro.
 
Ja jestem wegetarianką od kilku lat, więc u mnie codziennie bezmiesnie.

Zupka jest prosta, ja wrzucam do niej brokuł, marchewke, cukinie, papryke, ryż no i kilka trójkącików serka topionego (choć najlepszy jest taki w serdelkach, bo łatwiej sie rozpuszcza, trójkaciki maja z tym problem:p ), no i kostke rosołową (w moim przypadku bulion warzywny). Dla mnie bomba ^^
A kotlety sojowe ubóstwiam, z tym że nienawidze takich kupionych w supermarkecie, sa jak jakaś podeszwa... lepiej kupić soje, namoczyc, ugotowac przemielić, i z tego zrobić kotleciki. z ketchupem ziołowym są przepyszne. :happy2:
 
owieczke z ziemniaczkami.. blee, jak teraz pomysle to mi niedobrze...
to na tych targach weselnych... a fuj.. ale smakowala mi bardzo... bardzo mam ochote na zielone warzywa i kwasne zielone jablka
 
reklama
dobrze zrobiony lamb jest pycha!
ja mam ostatnio fazę na owoce, chyba jakiś niedobór witamin mnie dopadł :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry