reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co już umiem - mamy dzielą się swoimi radościami

zawsze gdy czymś się martwię ( że jeszcze nie siada) to mój skarb zaczyna to robić na następny dzień:-):-), dzisiaj zaczął dźwigać główkę do góry jak leży na pleckach, strasznie się przy tym siłuje:baffled: i nie wiem jak on to robi ale rano tam gdzie miał głowe ma nogi i na odwrót tak maszeruje po tym łóżeczku:-) że się boję że z niego niedługo wypadnie, chyba czas obniżyć dno.
 
reklama
Oskar przewraca sie od wczoraj z pleckow na brzuszek:tak::-D:-)Ale jak sie przy tym nastekal i nameczyl.Ale tak sie uparl ze mu sie udalo i dumny czekal na brawa.:happy2:Nozki tez juz wie ze je ma, nawet udalo mu sie capnąć duzego paluszka i wlozyc do buzi.
 
Dominik wczoraj w nocy obudził mnie strasznym płaczem, podchodzę do łużeczka ,a on na brzuchu:szok:, chyba się wystraszył bo nie wiedział jak wrócić na plecy ,tym bardziej że jedna rączka się zaplątała:-D
 
Amcia podtrzymywana za paszki dzwiga sie na nozki i prezbiera taqk fajnie nozkamiz e wyglada to jak by szla:) Ładuje wszystko do buzi a najlepeij to poodba jej sie pozycja siedzaca i mamy problemy z popoludniowa drzemka bo ciezko jej zasnac:( uwielbia sie bawic albo jak sie na nia patrzy a gdy nikt sie ien a nie interesuje potrafi glosno sie upomniec (piszczy:)
 
Umiem już złapać grzechotka i trafiam nią do buźki :-)

Wiem gdzie dają jeść i ładnie do jedzenia się odwracam :-D

I uśmiechać do wszystkich pań :-) A co kobieciarz jestem :-)


A i już kombinuje gdzie mam te nogi
 
Dominiś również zainteresował się nogami, i zaczoł wydawać głośniejsze odgłosy- "że niby już mówię":-D do ludzi i do zabawek. W całym domu słychać jego popiskiwanie
 
Mojej córeczce przewrót na brzuszek też udał się wczoraj po raz pierwszy, ale sama wykombinowała też jak przewrócić się spowrotem na plecki. Jestem z niej dumna.
 
reklama
Mnie jeszcze chyba tu nie było...

Jaś choć jest silnym chłopczykiem - w wózku próbuje sam siadać podnosząc wysoko główkę i ramionka:-) - to na brzuszku nie lubi leżeć:-(. Słabo więc idzie mu przekręcanie się z brzuszka na plecki i odwrotnie i choć parę razy mu się udało to nie zauważył w tym nic ciekawego...
Za to pięknie bawi się zabawkami, przekłada je z rączki do rączki, ślicznie potrafi wysysać zupkę z łyżeczki, zaczyna wkładać stópki do buzi, uwielbia bawić się rączkami zarówno swoimi jak i trochę większymi - super się wtedy wycisza i uspokaja.
 
Do góry