reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić z 9- letnim leniem?

reklama
Więcej czasu poświęć dziecku, róbcie coś razem. Może to być nawet sprzątanie jakieś w domu, ale w formie zabawy i razem. Im starszy bedzie tym gorzej z tym żeby się słuchał będzie
 
Warto pomysleć o zmianie otoczenia :) Dziecko trzeba zainteresować czymś do czego nie miało za bardzo dostępu wczesniej. Teraz wiadomo - zazwyczaj interesują sie komputerami i telefonami. Wartoby było jednak w tym wieku wzbudzić jego chęć do ruszania sie. Moim pomysłem jest musical - jest to kilka aktywności w jednym miejscu:
taniec
śpiew
aktorstwo
Wiele dzieci chce być w przyszłości aktorami czy piosenkarzami, a to jak dla mnie jest zawsze dobrym początkiem :) wiem,że na terenie Szczecina jest póki co jedno studio, które się tym zajmuje, nie znam dokładnej nazwy ale wiem, że jest na Mieszka I-ego :)
 
reklama
reklama
Do góry