reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robimy po macierzyńskim?

reklama
dzięki, coś się przyda
nie ma nic o dokumentach, ale to się dowiem w MOPSie:tak: chodziło mi o to jak to jest z tym dochodem utraconym; wyliczają dochód za 2006 ale na 2 czy już 3 osoby?? to sobie poszukam i poczytam
 
a mnie natchnęło, żeby przy okazji załatwić dodatek mieszkaniowy, jak się uda:tak: zawsze to parę groszy mniej do płacenia przez te pół roku
 
Ja już po papierkowym galimatiasie... jak się okazuje od dwóch tygodni jestem na urlopie wypoczynkowym :sorry:, na którym pobędę (wypoczywając afkors) do 13 listopada, a później do końca roku wzięłam wychowawczy. Mam nadzieję, że zdążę Maksa odstawić od cycka w ciągu trzech tygodni od skończenia przez niego pół roku.... :eek:
 
reklama
Blanes, tak szczerze mówiąc to coś mi nie tak, z tym, że już od 2-ch tyg. jesteś na wypoczynkowym, ja urodziłam 21.05 czyli 19 dni przed tobą i do 7 października miałam macierzyński. Czyli wg. mnie do ok. 26 pażdziernika powinnaś mieć macierzyński. Chyba, że się mylę. A może dwa tyg. przed porodem zaliczyli ci już do macierzyńskiego?? :szok:
 
Do góry