reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

z tego co Aasica mowila to jesli dzis nie bedzie skurczy to wywolywanie bedzie w pon dopiero.
zaraz napisze do niej :) Pole nosze od 11 30 na rekach caly czas bo jak odkladam to placze wrrr :)
moj sniadanio obiad - w jedej lapie kielbasa i kawalek chleba w drugiej Pola :D
dzis konczy 7 tyg :DDD
 
reklama
Hej Kobietki :D
Mąż mnie na chwilę ze szpitala porwał^^ Dzisiaj o 13:20 mi odszedł czop a na KTG o 14 pokazało 1 skurcz na poziomie 40%, teraz też mam delikatne skurcze więc może siędo nocy coś rozkręci :D mma przeczucie jakiego nie miałam do tej pory, że urodzę :p

O 16 wracamy do szpitala, aby nie nabrali podejrzeń :D Generalnie czuję się bardzo dobrze i teraz już jestem dobrej myśli. Bo w ogóle to jestem na spacerze w przyszpitalnym parku ;-)
Aaale... najgorsze co się może stać to wody mi odejdą.
Czasu niestety nie mam Was nadrobić ae jak wrócę z małym to pewnie posidzę jak czas pozwoli :-) a teraz uciekam "rozkoszować" się domem, M i delikatnymi skurczami ;-)
Pozdrowienia dla Mamusiek!
 
Maria28: widziałam, ze niektóre mają taką normę, ale ona niczym podyktowana nie jest, bo lekarzy co karzą taką normę trzymać w Polsce jest niewielu... dodam, ze w całej unii europejskiej norma po godzinie wynosi 140... więc jak widać Polska ustala (a właściwie niektóre ośrodki) swoje normy... tylko jak mowie człowiek nie mający cukrzycy rzadko kiedy osiąga taki wynik...

agga: trzymamy mocno zaciśnięte kciuki...
 
Witam Słodkie,
Czy ktoraś z przemiłych Pań robiła juz test obciązenia glukozą po porodzie ?jakie tam są normy tego cukru takie jak w ciąży test 75 czyli po 2 godzinach się robi czy 50 ?
kiedy te kolki mogą dopaść dzieciaczki mój 2 tygodnie skończył we czwartek i jak na razie ok jakies gazy tylko puszcza i po karmieniu kupa czasem czerwonawy sie robi delikatnie brzuszek go boli chyba ale zaraz przestaje .
nie wiem jak zmienic suwaczek :sorry:
pozdrawiam niskich cukrów życzę Wszystkim
 
kobiety drogie wy mnie nie dobijajcie tymi normami ze akurat tak pechowo trafilam.... :( no ale nic na to nie poradze - jedynie co to moge sie pocieszyc ze jak przekrocze troche norme po posiłku to nie ma tragedii ... tzn takiej wersji sie trzymam :)
 
Pola sie do mnie usmiechnela ! 2 razy po chyba 5 sekund ! cos pieknego.. :)
nie wazne ze nie spi od 11 i ja nosze na rekach caly czas ;p
 
Ostatnia edycja:
emka super :-) a to oznacza ze moja sie do mnie usmiechnie za jakies trzy miesiące :-)

ehhh no i oczywiscie za bardzo sie pochwalilam moimi cukrami ... :-( dzisiaj mnie podkusilo i mialam same warzywa wcinac za to moj luby pyzy z miesem... no i nie wytrzymalam i do tych warzywek dwie pyzki wciągnęłam... no i po godzinie sie zdziwilam jak mi wywalilo na glukometrze 154 :szok: z miejsca wyrwalam na spacer ... na szczescie po rowno godzinie spaceru 94... no ale powiem wam ze masakra.... az sie przestraszylam i teraz znowu bede sie bala zjadac cos nowego...

Agga ty to jednak agentka jestes :) trzymam kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam słodkie.

Nie mam nowych wiadomości od aggi.


emka
super że się uśmiechnęła...mojej też się zdarza...wtedy nawet zapomina się o zmęczeniu.
jak To robisz że ją trzymasz i piszesz?moja to jakieś chyba niespokojne dziecko:rofl2:

Dziewczyny pamiętajcie o myciu rąk przed mierzeniem, moze stąd ten wysoki wynik.
Ja jak miałam jakiś odskok to mierzyłam 2 raz....
A co do fasolki po bretońsku....jaki cukier był??
Bo pamiętam że u mnie była jakas maskra i od tej pory nigdy nie jadłam.
Co do norm ja też miałam do 120 po 1h a wtedy to wogóle byłam w nielicznych co musieli tak uważać:szok:...i jak grzeszyłam to pocieszałam się tym że inne mają do 140:-p......
 
Do góry