reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
a ja się pochwalę moim słodkim dzieciątkiem :tak: cukrzyca nie zrobiła dzidzi krzywdy, nawet malutka rozwija się trochę szybciej niż rówieśnicy - umie nawet przekręcić się z brzuszka na plecki :tak: trzymam kciuki za Wasze szczęśliwe rozwiązania !!
 
julka mamy ten sam termin porodu:tak: - chociaż z usg mi wychodzi 2 tygodnie później
Iza gratuluje postępów córeczki:-)

U mnie jednak chyba będzie cc. Moje dziecię leży główką do góry (zupełnie jak jej starszy brat:sorry2:) i waży już 2 kg:-)I wszystko w jak najlepszym porządku:happy2:

Dzisiaj po śniadanku 112:cool2:
Mój tato ma dziś urodziny więc jedziemy na małą wyżerkę - moja mam napewno wiele pyszności przygotowała więc małą dyspensę sobie zrobię. Ale glukometr zabieram i będę się pilnować - taki mój anioł stróż:-p
 
Rybka ty się tak nie denerwuj bo to bardzo nie wskazane w twoim przypadku, może zmień "opiekuna" do dziecka :-D

Ja dzisiaj zjadłam białą, małą pyszną bułeczkę z masełkiem :-D ale to było niebo w gębie !!!!!!1 chyba lepsze od czekolady.

Mój maluch dalej głodomor, teraz wisi na mnie już dwie godziny i dalej chce. chrypkę i katar dzisiaj ma więc strasznie marudny a ja w panice :-(
Wczoraj oddał krew na cukier i TSH bo jeszcze niedoczynnosc tarczycy mam, to zobaczymy jak tam u niego cukrzyca.
 
reklama
emka to ładnie waży:tak:ja mam teraz zlecone: mocz, morfologię i WR
aasica napisz co i jak po wizycie
 
Do góry