reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Elmo my tu wszystkie o diecie a zapomniałyśmy , że ruch jest bardzo bardzo ważny :) w waszych przypadku tzn w ciąży jest wskazany wyłącznie tylko spacer ale ja zawsze jak zjadłam coś wiecej czy coś grzesznego to zawsze labo spacerowałąm albo sprzątałam.

Mamy mam do was pytanie, od kiedy można stosować niekapek? Znalazłam na allegro świetną stronke, mają tam wszystko , ciuszki , butelki, miseczki itp i też jest niekapek od 4 miesiąca ale czy to nie za wcześnie?
Poczytałąm książke na temat diety białkowej - nigdy się nie odchudzałam ale pomyślałąm, że chyba spróbuje chociaż przez tydzień bo wesele tuż tuż a brzuch sterczy i to strasznie :(
 
reklama
Pozanudzam was troszkę tym początkowym etapem mierzenia, ale jest trochę niejasności. Po kolacji mam 83 a najadłam się (kabanos na ciepło, wasa z ramą olivio, sałatka z pomidorków z cebulką i jogurtem naturalnym) czy wynik jest ok??
Teraz wiem że przed snem mam zjeśc kanapkę, ale jeśli chodze o 23 godzinie spać o ta godz. na kanapkę jest ok??


A bym zapomniała oczywiście gratulacje dla Majki - ma to już za sobą :-)

Aaa i jeszcze jedno pytanko tą igłę to co ile wymieniacie?
 
Majka dziękuje za grarulacje. Pozdrowienia dla wszystkich cioci:-) Jest jeszcze bardzo obolała i obita, Jagódka leży przy pielęgniarkach, miałą ją przy sobie jak był m z rodzicami. Pisała , że bardzo chciałaby ją wziąś ć ale brakuje sił i mogłaby nie utrzymać. Mamy trzymać kciuki :)
 
GAbrielko = dietę dukana chcesz zastosować? jedna moja koleżanka po 3 dniach zrezygnowała a druga drugi tydzień na niej leci i sobie chwali - więc zobacz jak ci pójdzie :)
Ja Bartkowi próbowałam w niekapku dać ale nie wiedział co z tym robić. Niekapki są od 6 miesiąca - ale to przecież zależy od naszych dzieci kiedy one się nauczą - jak chcesz to sprobuj nic się nie stanie.

Mi tam spacery nic nie dawały - ale ja ogólnie dość aktywna jestem więc jak przestałam ćwiczyć i jeżdzic konno codziennie to pływałam i spacerowałam dużo i nie pomogło mi to na cukry, mi tylko pomogła wasa = 0 chleba i 0 mleka!

Elmoo - spaniel - hmmmm mam nadzieję że masz trochę doświadczenia w rasach myśliwskich :) do 2 lat zachowują się jak niesforne szczeniaki, po około 1 roku lub później przestają sikać w domu i zjadać buty. czasem zjadają meble :) ale dla małego dzieciaka to najlepsza rasa :) tylko uważaj jak już zacznie raczkować żeby maluch nie ciągnął pieska za uszy bo spaniele mają zawsze zapalenie ucha i trzeba je regularnie czyścić - ale ci zazdroszczę takiego spanielowego malucha one są takie śmieszne malutkie :)
A jaki to spaniel ?
 
Elmo wynik masz świetny :)
Pamiętaj , że musisz zwrócić uwagę na ilość krwi na pasku bo jeżeli dasz mnij to masz niższy wynik. Kabanos to mięcho, warzywa, tylko wasa i jogurt może podnieść cukier, natomiast często się zdarza, że na kolacje można zjeść więcej niż na śniadanie.
 
Jak byłyście w ciąży to leciało wam coś z cycków? Bo mi nic nie leci i wydaje mi się że wcale mi nie urosły :baffled: Czy to oznacza że nie będe miała mleka? :baffled:
 
Witam się wieczorową porą:)

Majka GRATULACJE:)

Dzisiaj byłam z Michałkiem na szczepieniu ale się biedulek upłakał 3 razy ukłuty w ręke i w dwie nóżki coć strasznego następna za 6 tygodni ale już mam receptę na jedno ukłucie a nie trzy,nie będzie już tyle cierpiał biedulek.

Maria i Emka rzeczywiście macie mega problem z waszymi zwierzaczkami i ich kłaczkami ogolić ich do łysa hihihihi (żartuje).

aureolcia ja jak byłam w ciąży to piersi mi nic nie urosły ale kapać czasami to mi kapało,ale jak urodziłam to wtedy piersi mi urosły jak przyszedł pokarm no i do teraz karmie piersią,nie ma co się martwić:)
 
Ostatnia edycja:
Maria28 przez jakieś półtora roku jak mieszkałam jezcze z rodzicami mieliśmy od szczeniaka też myśliwca podbno west highland white terier. Bardzo pojętny piesek i rodzice żadnego problemu z nim nie mają. Nasz spanielek to Cocer Spaniel suczka, ciapata na maxa czarno biało brązowa, chociaż białego im większa tym mniej widać. Czystości już się nauczyła po 2 tygodniach, piszczy pod drzwiami jak musi wyjśc i nawet jak zostaje na dłużej sama- ostatnio 9 godzin to też wytrzymała. Co do butów to się zgadza, ale starmy się nie dawać jej okazji. To mówisz że raczej w relacji pies dziecko nie powinno być żle? Bo wiesz od kilku miesiecy cała uwaga jest jej poświęcona a to niebawem się zmieni.
gabrielka 1308 mam się pilnowac jakiejś granicy dolnej pomiarów? Nic mi nikt nie powiedział tylko ze górna na czczo 90 i po posiłku do 120?
 
Elmoo z tego co pamiętam to dolna granica jest 60 lub 70.

Aureolcia masz wrażenie , że piersi ci nie urosły bo brzuch jest duży :) Miałąm to samo, a przed porodem absolutnie mi nic nie leciało, ale...zaraz po porodzie przyłożyli mi Natanka i od razu zaczął jeść, także spokojnie, nie przejmuj sie tym. :)
 
reklama
No i zapomnialam o GRATULACJACH DLA MAJKI!!!! mi się dokładnie tak samo zakończył poród na 9 cm i cc :( ale wielka szkoda że jej małej nie dają bo musi ssać mała!!!!! wariaci!!!

Aureolcia - mi też nic nei ciekło z cycków i wszyscy mi mówili że to dobrze, że nie musi, że mleko będzie itd. Nie chcę straszyć ale NIC nie miałam mleka !!! walczyłam o nie przez miesiąc i cale szczęśćie że Bartek chętnie ssał puste cyce!

Elmoo - masz świetnego psa żeby po 2 tyg nauczyć się czystośći!!! no tak ale podobno spaniele najmądrzejsze z mysliwców - a terriery są super ciężkie w tresurze - więc widocznie macie dobre doświadczenie w rodzinie i dacie sobie radę.

Mopsy to bym chętnie ogoliła - ale się nie da- za krótka sierść.
 
Do góry