reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Mam pytanie: Jak często np. w ciągu tygodnia przekraczacie normę? Czy może Wam się udaje trzymać cukier w normie? Bo ja mierzę już 2 tydzień i mam przekroczenia...nie wiem czy panikować czy nie...
 
reklama
MartaH - u mnie w pierwszych 2 tyg. przekroczenia były srednio raz na 2 dni jak stabilizowałam dietę. Później juz o wiele rzadziej. Może raz w tygodniu.
 
Ja w zeszłym tygodniu 3 razy przekroczyłam normę (1 po śniadaniu, 2 razy po obiedzie) - głównie przez nie pilnowanie diety. Wcześniej zdarzało mi się to średnio raz w tygodniu. Ale ja jestem na insulinie, więc to specyficzny przypadek.
 
Ja też jestem na insulinie, w sumie pierwszy tydzień. Przekroczenia (np. 127 czy 133 po posiłku) zdarzają mi się... raz na dwa dni? Dziś byłam u gina, oglądał dzienniczek samokontroli i pochwalił więc chyba jest nieźle. Reszta ok, spojenie się rozłazi a jak się rozejdzie za bardzo- to ortopeda (??), wyniki morfologii super, w moczu niby dalej bakterie ale mam się nie przejmować nimi, posiew czysty, Maciuś nie za duży, szyjka długa, twarda, zamknięta, dziś kończymy 30 tc
 
jestem podłamana...cukry nawet ok, ale byłam dzisiaj u lekrza i mam bezwzględnie leżeć przez tydzień z tyłkiem do góry, a 2 tygodnie co najmniej 3 h dziennie, bo dziecko bardzo się obniżyło...i jak mam ogarnąć to, moje cukry, moją córeczkę i inne obowiązki...:no:
 
Agnieszka 116 cukry nie są duże, ale ciągle jestem w ruchu...po śniadaniu tak do 114 max, ale jak dzisiaj bez ruchu to po takim samym było już 137...
 
reklama
Do góry