reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Wunia witaj :)

ja robiłam krzywą w 22 tc i od 23 jestem na insulinie no i oczywiście dieta, która już mi zbrzydła mam jej dość na chleb razowy nie mogę patrzeć a o jogurtach naturalnych w ogól nie wspomnę..pocieszam się ze już tak niewiele mi zostało

u mnie po kolacji 106 :)
 
reklama
Witajcie nowe słodkie mamy;-) zycze samych ładnych cukrów.
u mnie dzis po kolacji 99 szok!!

bylam na wizycie dzis. szyjka jeszcze trzyma ostatkami.ale rozwarcia brak!! tak wiec mam dalej lezej z poduszką pod tylkiem zeby tą głowke od szyjki odpierać.na mocz mi przepisala jakis lek. podniosla nocna i ranna insuline do sniadania.
 
hej
a ja zgubiłam glukometr!!!

diabeł ogonem przykrył,nie wiem moze mi wypadł gdzies jak bylam na wizycie.. zwariuje..
 
Cześć słodziutkie......chyba se w łeb strzelę.....wczoraj ok 23 cukier mi spadał poniżej 70, więc podjadłam kromeczkę chlebka z ogórkiem i nic, wzięłam cukierka- podnósl się po ok 40 min na 138 chyba.....rano ok a po śniadaniu znów ponad 160.....a zjadłam raptem 1,5 kr chleba żytnio- razowego posmarowanego chudym serkiem do pieczywa zamiast masłwm i 2 pomidorki....oszalec idzie....zaraz chyba zadzwonię do poradni i zapytam cukrzyczki czy zwiększyć insulinę do śniadania.....
baffled5wh.gif

Miłego dnia Wam życzę......
yes2.gif
 
te przed posiłkiem mogą być wbijane w ramię, tak 4 palce od ramienia...
Agnieszka jesteśmy na równi z ciążą- ja trochę mniej niż na suwaczku...ale mam pytanie- czy masz zalecone częstsze ktg? Bo ja byłam w poradni patologii ciąży i mam mieć ktg raz w tygodniu...i nawet nie mam gdzie zrobić...
 
reklama
Marta ja nie mam zalecenia częstego ktg tylko do gina co dwa tygodnie i on mi robi usg

U mnie dzisiaj cukier na czczo 78
po śniadaniu 89 :szok:
uuu czyżby zaczynało się normować
 
Ostatnia edycja:
Do góry