reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Wiem,wiem . Jak nie minie na dniach to zgłoszę i pójdę na badania. Dzięki 🙏
Też nie wierzyłam że mogę mieć takiego pecha, ale niestety miałam. W pierwszym dniu jak tylko ciąża została uznana za donoszona miałam indukcję porodu, a też już wyniki miałam kiepskie. Nie było na co czekać.

Pocieszające jest to że w 2 ciąży miałam tylko cukrzycę, teraz też mam narazie tylko cukrzycę i oby ta już ta cholestaza nie przyplątała się.
 
Jak Cie to pocieszy to mnie swedza dlonie i stopy zawsze jak wystawiam je na slonce. Moge drapac wtedy do krwi. Jak posmaruje spf jest ok.
Ale proby watrobowe porob bo to nie ma zartow jak dziewczyny mowia
 
Laski, tak sobie leżałam,myślałam i ...dostałam na ostatniej wizycie Gynalgin na tą moją wieczna infekcje . Czytałam,że to taki antybiotyk ostatniej szansy . I pisze,że bardzo częstym efektem ubocznym jest świad skóry 😳 I nie zaleca się brania przed badaniami,bo może podnosić próby wątrobowe i wyniki są niemiarodajne....zostało mi się jeszcze dwie tabletki.
 
Juz nawet nie bede pisac jak nieodpowiedzialne jest dawanie ogolnodzialajacych lekow na infekcje w ciazy. Jestem w szoku ze zamiast wybrac celowany lek z antybiogramu z posiewu (ktorego dalej pewnie nie mialas) po raz kolejny dostalas lek w ciemno. To jak ruletka - a moze zadziala a moze nie. Milcze juz na ten temat.

Jak sie czujesz ogolnie?


Jak sie czujecie ciezaroweczki nasze slodkie?
 
Juz nawet nie bede pisac jak nieodpowiedzialne jest dawanie ogolnodzialajacych lekow na infekcje w ciazy. Jestem w szoku ze zamiast wybrac celowany lek z antybiogramu z posiewu (ktorego dalej pewnie nie mialas) po raz kolejny dostalas lek w ciemno. To jak ruletka - a moze zadziala a moze nie. Milcze juz na ten temat.

Jak sie czujesz ogolnie?


Jak sie czujecie ciezaroweczki nasze slodkie?
Ja całkiem całkiem. Nie swędzi mnie nic,bolą mnie za to zebra jakbym brała udział w jakiejś ustawce i dostała kopniaki 🙈 Ale ogólnie ok. Cukier mi trochę zeswirowal ,rano 91,ale wieczorem miałam wysoki,bo się nazarlam jakiś ciastek zbożowych plus loda 😏 Ale czasem muszę,bo się udusze. Mam nadzieję,że się ustabilizuje . Dzisiaj mam 33+0 ,coraz bliżej końca . Trochę się zaczynam bać porodu,a byłam nastawiona bardzo bojowo i zadaniowo 🙈
 
Strach to normalny odruch;-)) dalej trzymaj sie tego wykonania zadania, pomaga to glowie :-)
Juz szkola rodzenia zakonczona? Oddech cwiczysz? Mega pomaga :-) i pozycje tez sa przydatne w porodzie 💪 czas leci...:-) Wasze rozpakowania juz tuz tuz:)
 
Strach to normalny odruch;-)) dalej trzymaj sie tego wykonania zadania, pomaga to glowie :-)
Juz szkola rodzenia zakonczona? Oddech cwiczysz? Mega pomaga :-) i pozycje tez sa przydatne w porodzie 💪 czas leci...:-) Wasze rozpakowania juz tuz tuz:)
Szczerze mówiąc to ja nie zapisałam się do żadnej. Może znajdę coś przydatnego w internecie,pewnie są jakieś materiały .
Na następnej wizycie mam mieć mierzona miednicę,bo lekarka twierdzi,że jestem na tyle drobna,że mogę mieć zwężona miednicę i raczej od początku nie wrózy mi porodu naturalnego,chociaż ja się na niego od początku nastawiam .
A jak Twój maluch ,macie już swoją rutynke ? ☺️❤️
 
Juz nawet nie bede pisac jak nieodpowiedzialne jest dawanie ogolnodzialajacych lekow na infekcje w ciazy. Jestem w szoku ze zamiast wybrac celowany lek z antybiogramu z posiewu (ktorego dalej pewnie nie mialas) po raz kolejny dostalas lek w ciemno. To jak ruletka - a moze zadziala a moze nie. Milcze juz na ten temat.

Jak sie czujesz ogolnie?


Jak sie czujecie ciezaroweczki nasze slodkie?
U mnie dalej dramat z tymi cukrami🙄w tamtym tyg chyba zwiększyłam insulinę I to wystarczyło dosłownie na 3-4 dni i znowu wyskoki, a dzisiaj już trzeci z rzędu, więc nawet nie czekam do jutra tylko zwiększam na 15j. Do tego jestem przeziębiona 🙈
 
reklama
Do góry