reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cwiczymy z maluszkami

jagusiu ja zaraz po przeczytaniu wzięłam mojego "Naleśnika" w obroty i poćwiczyliśmy sobie troszkę oprócz tej pozycji "generała" >TRochę się boję ponieważ mój mały miał złamany obojczyk i nie chce mu zrobić na złość:no: .Ale tak w ogóle to fajna zabawa i Oskarek nawet się śmiał jak zobaczył swoje gitarki:-D :-D :-D
 
reklama
wiola - to sie ciesze ze twoj "nalesnik" sie cieszy:)) ja powtarzam te zabawe przed poludniem i wieczorem; mala juz nie placze i obydwie mamy niezly ubaw.
 
My tez dzisia j cwiczylismy i najbardziej Mikiemu sie podobala zabawa z nozkami, a przy obrocie na brzuszek byl jujz chyba troszke znudzony. Ale mysle ze jak na 1 raz, to i tak bylo super. A i nie wiem, czy to od tych cwiczen, ale niedlugo po tym jak skonczylismy zrobil kupke, a wczoraj tez robil (a czasami robi nawet co 4 dni), wiec tak sobie mysle, ze moze mu sie tam w brzuszku troszke pomasowalo i poszlo:-) Jutro tez bedziemy cwiczyc. Dzieki Jagusia:-) :-) :-)
 
:happy: ciesze sie ze wasze malenstwa tez cwicza:happy: no i przede wszystkim z tych kupek i dluzszych snow..przynajmniej mamy moga odpoczac:eek: :eek:
 
Nie wiecie, czy z takim maluszkiem mozna juz chodzic na basen. Mysle ze to fajna sprawa i obojgu by nam sie przydala, a nie wiem czy to nie za szybko
 
martag,już można,jak tylko wyzdrowieję to zabieram małego i tatusia na zajęcia! Po 3 miesiącu można na 100%! Dziewczyny na czerwcówkach już jakiś czas chodza na basen i jest super! Tylko to musi byc specjalny basen dla dzieci i najlepiej z instruktorem,on pokazuje jak ćwiczyc z dzieckiem i daje odpowiedni sprzęt.
 
My też dalej ćwiczymy i mały ma niesamowitą radochę ,potem sobie jemy amciu iidzie spać albo raczej ...pada:-D :-D i ja mam masę wolnego czasu dla siebie które powinnam jakoś sporzytkować np.prasując ...ale gdzie tam ,po prostu czekam na tą wielką chęć:-D :-D :-D poczekam aż się obudzi i prawdopodobnie pójdziemy na spacerek ,bo teraz już jest cieplutko:-)
 
reklama
Super :)
Te 3 pierwsze cwiczenia juz od dawna robimy z Hania, nawet nie wiedzialam , ze to jakas "oficjalna" metoda :) Od dzisiaj zaczynamy reszte :)
 
Do góry