reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cwiczymy z maluszkami

reklama
Mamusie rehabilitujące brzdące: czy kazali wam samym ćwiczyc z dziećmi,czy ustalili ćwiczenia do wykonywania w domu? Bo mi sie wydaje,że ja nie umiem Olisia dobrze ćwiczyć,a mamy zalecone 3 ćwiczonka i żeby je robic jak najczęściej w ciągu dnia,a mój synek ich nienawidzi...z kolei jak dociskała go babka w poradni to tak płakał,ze serce się kroiło...
 
Oleńko może spróbuj go poprzez zabawę pomalutku krok za krokiem i nie w całości tylko częściowo a jak będzie się buntował to przejdź na zabawianie go a potem niespodziewanie znowu część ćwiczenia.Weź go sposobem;-)
 
Ja sie przyznam że cały czas powtarzam te ćwiczenia które mała miała na rehabilitacji.Moze nie tak intesywnie ale jak mówi Wiola "w formie zabawy";-)
 
A ja przestalam, ale jutro mama sie za mala wezmie, ona zawsze podkresla ze to musi byc zabawa i jak dziecko oponuje to nic na sile.
Popstrykam fotki i wstawie to bedziemy mialy wszystkie "do uzytku". Tamte juz nieaktualne bo raczej dla malutkich dzieci a nie takich dzielnych polroczniakow.
 
reklama
Do góry