reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Z moim szczesciem gin mi nic nie da na zbicie tsh, i wysle do endokrynologa a do niego mega kolejki sa [emoji52] w najgorszym wypadku pójdę prywatnie.

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."

Nuria , jeśli chodzi o TSH lepiej od razu do endokrynologa uderzyć, bo ginekolodzy raczej nic nie przepisują a dodatkowo endokrynolog może skierować na więcej badań hormonów. I nie wiem lepiej może prywatnie się udać na wizytę, ale do takiego, który pracuje w szpitalu, bo wtedy może położyć do szpitala na NFZ lub do laboratorium szpitalnego i wtedy badania są bezpłatne.

Wiecie ja jestem strasznie wściekła,że wcześniej na badania tarczyce mnie nie pokierowano, a były ku temu przesłanki. Najprawdopodobniej już od wielu lat tarczyca mi szalała i dlatego, tak źle się czułam. Być może, gdybym się wcześniej leczyła to nie miałabym tylu problemów zdrowotnych :(
 
reklama
Nuria , jeśli chodzi o TSH lepiej od razu do endokrynologa uderzyć, bo ginekolodzy raczej nic nie przepisują a dodatkowo endokrynolog może skierować na więcej badań hormonów. I nie wiem lepiej może prywatnie się udać na wizytę, ale do takiego, który pracuje w szpitalu, bo wtedy może położyć do szpitala na NFZ lub do laboratorium szpitalnego i wtedy badania są bezpłatne.

Wiecie ja jestem strasznie wściekła,że wcześniej na badania tarczyce mnie nie pokierowano, a były ku temu przesłanki. Najprawdopodobniej już od wielu lat tarczyca mi szalała i dlatego, tak źle się czułam. Być może, gdybym się wcześniej leczyła to nie miałabym tylu problemów zdrowotnych :(

Biedna TY, no myśle, że tylko do endo, mi nie chciał nic przepisać
 
Ależ sie wściekłam [emoji35]
Ostatnio pisaliście o ubieraniu dzieci w sklepach typu h&m, zara. Ze nie warto bo niszczą i tak dalej... chciałam wtedy napisać, ze nie mam tego problemu, bo moj Młody nie niszczy i nie brudzi. A przed chwila biore jego nowa kurtkę z h&m w rece i patrzę, quwa dziurę wygryzł przy zamku pod szyja [emoji35][emoji35][emoji35] kurtka z membrana i ch*j membranę strzelił [emoji53] zabrałam mu ze skarbonki 150zl i powiedziałam, ze od dzis kupuje sobie ubrania za swoje pieniądze. Nie gadam z nim, obraziłam sie śmiertelnie [emoji55]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Ależ sie wściekłam [emoji35]
Ostatnio pisaliście o ubieraniu dzieci w sklepach typu h&m, zara. Ze nie warto bo niszczą i tak dalej... chciałam wtedy napisać, ze nie mam tego problemu, bo moj Młody nie niszczy i nie brudzi. A przed chwila biore jego nowa kurtkę z h&m w rece i patrzę, quwa dziurę wygryzł przy zamku pod szyja [emoji35][emoji35][emoji35] kurtka z membrana i ch*j membranę strzelił [emoji53] zabrałam mu ze skarbonki 150zl i powiedziałam, ze od dzis kupuje sobie ubrania za swoje pieniądze. Nie gadam z nim, obraziłam sie śmiertelnie [emoji55]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Ah te dzieci, ma nauczke, może zrozumie. :)
 
Ooj Agnes nawet mnie nie strasz bo dzieciaki sa nieprzewidywalne.....faktycznie, na przyszlosc bedzie mial przestroge. Moze sie nauczy

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Biedronka dziękuję za wyczerpującą odpowwiedz[emoji8]
Do gina i tak pójdę bo chce cytologie zrobić bo od ostatniej juz rok minal. No i zobaczymy co On powie. I wtedy będę myśleć co dalej[emoji106]

Co do ubioru dzieci, to ja jestem zdania ze dziecka nie warto ubierać "drogo", szczegolnie takiego mniejszego. Moja siostra nakupowala synkowi multum rzeczy orginalnych jak nike, puma, adidas i nie wiem czy maly mial to na sobie wiecej niz 2-3 razy. Bo to albo czyms pobrudzil, albo wyrosl. No i po co? Rozumiem zainwestowac w dobre buty dla dziecka jak zacznie chodzić, ale zeby tracic tyle kasy na ubrania, z ktorych dziecko i tak zaraz wyrosnie?
Nie rozumiem tez tej "mody" ubierania dziecka jak doroslego. Szczegolnie jezeli chodzi o dziewczynki. Dziecko wrdlug mnie powinno sie ubierac jak dziecko, a nie na sile robic z niego doroslego.

Agnesis a maly na pewno dziure wygryzl? Moze czyms ja zrobil po prostu?

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
Nuria wygzryzl, bo było mokre od śliny i jak go zapytałam czemu to takie mokre to powiedział ze gryzł. Ja patrzę a tam dziura [emoji53] zszylam prowizorycznie. Pózniej dam do krawcowej i zaleje specjalnym klejem do szwow do ubrań z membrana [emoji53]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
U nas dziś była taka piękna pogoda że grzechem było z niej nie skorzystać

1490554206-aaaaaa.jpeg


1490554219-aaaaaa.jpeg


Nuria masz racje, ja też Młodej nie kupuje dtogich ciuchôw bo tak szybko rośnie że czasem nie zdąży w ogóle założyć [emoji52]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
Mi nawet nie chodziło że niszczą bo te najlepsze ubrania ubieram im tylko jak gdzieś jedziemy lub do szkoły ale że za szybko wyrastają. Co sezon inny rozmiar więc przenoszą może pół roku.
Agnesis mój syneczek za to tuje poobcinał do połowy i co zrobisz, nic.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry