reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tynki panika wynika z jej wiedzy, to tak jak mówią że lekarze są najgorszymi pacjentami. Ja urodziłam małą równo dwa tygodnie po terminie. Cały 42 tc przeleżałam w szpitalu i nie przejmowałam się w ogóle. Czasem lepiej jest nie wiedzieć.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie moge sobie znajsc miejsca tak mi zle nie wiem co bedzie dalej tak bardzo tesknie i mi jej brak nie pozegnalam sie z nia[emoji22]
 
Nie moge sobie znajsc miejsca tak mi zle nie wiem co bedzie dalej tak bardzo tesknie i mi jej brak nie pozegnalam sie z nia[emoji22]

Ja ze swoją tez nie zdążyłam sie pożegnać [emoji20] do dzis o tym myśle, ze gdybym wstała wcześniej to bym zdążyła [emoji20]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Lusia bardzo mi przykro z powodu smierci babci. Przezyj strate po swojemu, wyplacz sie. To Ci pomoze.
Babcia juz jest po drugiej stronie, nie cierpi, nic ja nie boli. Patrzy na Ciebie z gory. Jest blisko.


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka to Ty ostatnio pisalas ze dostalas zaproszenie na komunie ktora jest za tydzien?
My dzis dostaliśmy zaproszenie na komunie ktora jest 14.05, za 2 tygodnie, od dalszej kuzynki mojego. Najlepsze jest to ze napisali smsa abysmy przyszli...Ani nie przyjechali, ani nie zadzwonili. No szok[emoji47]
Co gorsza moj mowil abysmy poszli, no myslalam ze mu przywale patelnia bo akurat kotlety smazylam.
Zapewne ktos im odmowil i Nas na to konto zaprosili.
Po prostu wstyd. Jak mizwma kogos na ostatnia chwile zapraszac?
U mnie w rodzinie na komunie, chrzest jakis dobre 1.5 miesiaca wczesniej sie zaprasza, aby na ten dzien zdazyc wolne w pracy wziasc i w ogole.
Alez jestem zla.
Oczywiscie nie ma mowy ze pojdziemy. Juz mojemu to z glowy wybilam.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak to ja [emoji4] do nas akurat przyjechała ta moja szwagierka z dziećmi z zaproszeniem i jechali dalej do rodziny i inna tego samego dnia do mnie dzwoniła że też dostała. U niej to akurat problem z organizacją i takie trochę olewatorskie podejście do wszystkiego. U nas to zbyt bliska rodzina żeby odmówić ale do kościoła nie pójdę. Nie którzy mają poprostu tupet i wcale się tym nie przejmują.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry