reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Ja dla dziecka tylko naturalnych używałam ;)
malować się nie lubię jedynie krem bb lirene ma dobry skład plus tusz. więc problem z głowy :p
 
reklama
Witam:-)
Ja mam w domu 11 letnią córeczkę a teraz termin na 3 lipca jednak zapukałam tu do was ponieważ wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na czerwiec.
Pozdrawiam serdecznie;-)
 
witajcie,
jestem marcową mamą aktywną na forum marcóweczek 2016.
jestescie zpewne na etapie kompletowania wyprawek na początek oraz kolejne miesiąca życia dzieciaczków, chciałabym więc zaproponowac Wam body dziecięce z krótkim i długim rękawkiem oraz na ramiączkach w bardzo atrakcyjnych cenach. Body pochodzą z mojego sklepu, który niestety musiałam zamknąć. Są bardzo dobrej jakości, niemieckiego producenta, 100% bawełna. Body z krótkim rękawkiem i na ramiączkach pakowane są po 3 szt (w każdej paczce 3 różne wzory), a te z długim rękawkiem po 2 szt. (w paczce body z owocami całymi i małymi oraz samochodami całymi i małymi)

Cena paczki to 9 zł,

Poniżej zamieszczam zdjęcia oraz dostępne rozmiary, gdyby któraś z Was była zainteresowana to proszę o kontakt na priv.
1. Body długi rękaw owoce - rozm. 74/80 oraz 86/92
2. Body z długim rękawkiem samochody - 50/56, 62/68, 86/92
3. body krótki rękaw żyrafki - 74/80, 86/92
4. body krótki rękaw serduszka - 62/68, 74/80, 86/92
5. body krótki rękaw samochody - 62/68, 74/80
6. body na ramiączkach - 74/80, 86/92
 

Załączniki

  • body żyrafa.jpg
    body żyrafa.jpg
    182,7 KB · Wyświetleń: 90
  • bodyZ1.jpg
    bodyZ1.jpg
    52,1 KB · Wyświetleń: 85
  • DSC00963.gif
    DSC00963.gif
    829,9 KB · Wyświetleń: 95
  • body-dl-rekaw-owoce2.jpg
    body-dl-rekaw-owoce2.jpg
    79 KB · Wyświetleń: 88
  • body-dl-rekaw-owoce.jpg
    body-dl-rekaw-owoce.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 92
  • body-dl-rekaw-samochody2.jpg
    body-dl-rekaw-samochody2.jpg
    58,8 KB · Wyświetleń: 98
  • body-dl-rekaw-samochody.jpg
    body-dl-rekaw-samochody.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 76
  • body ramiączka 1.jpg
    body ramiączka 1.jpg
    160,4 KB · Wyświetleń: 97
  • body ramiączka 2.jpg
    body ramiączka 2.jpg
    198,2 KB · Wyświetleń: 90
  • body ramiączka 3.jpg
    body ramiączka 3.jpg
    148,6 KB · Wyświetleń: 91
Witam:-) :) na forum jestem od dawna ale się nie udzielałam.. U mnie termin wypada na 03.06.2016 i mam nadzieję,że do niego dotrwam. Od początku moja ciąża przebiega z problemami :( w poniedziałek mam mieć założony pessar że względu na podejrzenie niewydolności szyki, która na tym etapie ciąży Ma 26mm:frown: muszę leżeć i dużo odpoczywać,ale czego się nie zrobi żeby dzidzia zdrowa była..A jak u Was przebiegają ciążę? Czy ktoras miała zakładany pessar? Jakie macie dolegliwości? Bo mnie bola jajniki, czasami pobolewa podbrzusze i bóle pleców doszły, ale dam rade:biggrin2: pozdrawia wszystkie czerwcowe mamy :*
Ja sie tez dawno nie oddxzywalam. Ja mialam w poprzedniej ciąży pessar otwierała mi sie szyjka z obu stron. Mialam zagrozenie przedwczesnym porodem w 25 tyg. Do tego twardnial mo brzuch i musialam jesc tone magnezu. Wylądowałam z 4 razy w szpitalu z porodem włącznie. Ale udalo sie i dotrwałam do 38 tyg. Pessar mi zdjeli chyba w 36 tyg a za dwa tyg urodziłam. Wszystko bylo ok. Jak masz pessar to teraz tylko sie nie przemeczaj i bedzie wszystko ok. :)

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Witajcie dziewczyny...jestem nowa.....chcialam zapytac czy ktoras ma problem ze skracajaca sie szyjka i musi lezec ???termin czerwiec ......
 
Witam:-) :) na forum jestem od dawna ale się nie udzielałam.. U mnie termin wypada na 03.06.2016 i mam nadzieję,że do niego dotrwam. Od początku moja ciąża przebiega z problemami :( w poniedziałek mam mieć założony pessar że względu na podejrzenie niewydolności szyki, która na tym etapie ciąży Ma 26mm:frown: muszę leżeć i dużo odpoczywać,ale czego się nie zrobi żeby dzidzia zdrowa była..A jak u Was przebiegają ciążę? Czy ktoras miała zakładany pessar? Jakie macie dolegliwości? Bo mnie bola jajniki, czasami pobolewa podbrzusze i bóle pleców doszły, ale dam rade:biggrin2: pozdrawia wszystkie czerwcowe mamy :*
Hej ..ja tez musze lezec jest ciezko ale staram sie......wszystko boli.....a ty jak sobie radzisz?
 
Dziewczyny niedawno byla rozmowa na temat wozkow . Ja jednak zmienilam zdanie . Bylam zakochana w bugaboo jednak porównujac zobaczyłam ze większość płaci sie za firmę ... Ok .. Jest poręczny lekki ale jak sie przyjrzy człowiek to ma w zasadzie cienki materiał i troche słabo jak na 4500 zł ... Wygrywają jedynie kolorami . Za to zamawiam wózek któremu byłam zupełnie przeciwna ponieważ mi sie nie podobał . Jest to firma emmaljunga . Szwedzka firma ( ma tez wózki na PL ) jedna z lepszych firm , ponieważ wytrzymuje do 40 kg , ma solidne materiały a co najważniejsze jest naprawdę dobrze zrobiony . Żaden wózek nie wytrzymuje tyle a poza tym jeśli ktos ma lub bedzie miał 2 dziecku kupuje tylko adapter za 200 zl i ma podwójny wózek . Czytając okazuje sie ze to teraz jedna z najlepszych firm na Europę . Bugaboo została tak naprawdę wyslawiona przez gwizdy . No i cena . Na Polskę ten który ja kupuje ( super viking szary) kosztuje ok 2500-2800 zł ..
To nie 4500..
Pan w sklepie miał wiele firm .. Stokke, brio, britax ale powiedział ze jeśli chodzi o funkcjonalność i wytrzymałość nie ma ten równych .. :)
 
Natalia to dwa zupełnie różne wózki :) bugaboo są małe , lekkie i jak dla mnie to w tej cenie np polski tako to już byś kupiła na wypasie w eko skórze itp a to mi się wydaje nie warte swojej ceny. Emmaljunga jest używany w całej Skandynawii. Idzie jak czołg, sztuką jest go zajechać. Wygodny kosz na zakupy i na zimę to ani śnieg ani mróz mu nie straszny. Tylko jego waga i wymiary są nie poręczne bo ciężko to do bagażnika schować ;) miałam wózek firmy odder a one są bardzo podobne. Mieszkam na 4 piętrze i w boksie w piwnicy jak wsadziliśmy pare rzeczy to nie szło go tam ulokować :) po schodach nie chciałam go nosić ( we dwójkę było ciężko) sprzedałam a mam zwykły 3w1 tako i jestem zadowolona. Na drugie też wystarczy a dałam 1400 ;) każdy musi dobrać wózek pod swoje potrzeby i możliwości ważne aby wam odpowiadał.
Witaj Beatko :) są u nas dziewczyny które z rożnych powodów mają leżeć. Nie martw się nie jesteś z tym sama :)
 
Natalia to dobrze ze jeszcze bugaboo nie zamowilam... :-/ z drugiej strony wielu znajomych mi go poleca. A ile wazy ten twoj wozek? Dla mnie to jednak najwazniejszy punkt.
 
reklama
Bugaboo buffalo 11.9 kg a emmaljunga 13 kg .. Raptem 1 kg różnicy . judy38 zależy który ich wózek ..
Te z nowej kolekcji składają sie tak sama jak bugaboo . Testowałam :)
 
Do góry