reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny;) chciałabym się rozgościć już teraz w tej grupie;) wcześniej byłam w temacie inseminacji, później in vitro. Obecnie jestem w 7 tygodniu, termin na 21 czerwiec. Chciałam zapytać jak tam Wasze samopoczucia? Czy któraś z Was ma może problemu z "brudzeniem na brązowo"? U mnie macica tak pracuje, że mam małe podbrudzanie z tytułu pękania naczynek. Lekarze zapewniają, że to normalne. Podobno pęcherzyk płodowy cały czas wierci ba tym etapie dziurkę jeszcze w macicy, aby wejść głębiej. Któraś z Was miała coś podobnego? ;)
 
reklama
Kiedy informowalyscie pracodawcę o ciąży? Ja jestem na zwolnieniu od lekarza rodzinnego, ponieważ nim dowiedziałam się o ciąży byłam chora, ale mam trudny system pracy, po 12h z dojazdem ok 2 godziny w jedna stronę. Nie wyobrażam sobie wrócić do fizycznej pracy teraz jednak nie wiem czy to odpowiedni moment aby informować już przełożonego.
Ja w sierpniu usłyszałam, że mam się dobrze zabezpieczać, bo jestem za dobrym pracownikiem 😕 więc chciałabym z tą informacją wytrzymać do świąt, nie wiem czy nikt nie zauważy.
 
Ja staram się czytać na bieżąco, ale czas mi nie pozwala regularnie się udzielać. Więc jak moderatorki podjęły takie decyzje, chętnie tu zostanę.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała podwyższona homocysteine ? Jakie leczenie wdrożył Wam lekarz ?
Ja miałam kiedyś. Sposobem jest odpowiednia suplementacja metylowanymi witaminami - kwas foliowy, b12 i b6. Wszytko zależy jaki masz poziom honocyteiny i do ilu musisz zbić. No i pytania czy jesteś w ciąży?
 
Nadrobie was wiwczorkiem bo miałam dzisiaj zajob... Jeszcze kurs na cmentarze zrobiliśmy przez to zamkniecie od jutra...
I tadam stoi przed Wami sierota nr 1 [emoji1751][emoji85]
Poslizgnelam się na mokrej podłodze i wyłożyłam na tyłek w kuchni na kafelki...
Głowa w górze, ręce na brzuchu a grzmotnelam kością ozonową i chodzę jakbym miala nasrane w majtach [emoji24][emoji24][emoji24]
Boli że nie pytajcie...
Tylko tyłek. Nic więcej sie nie dzieje ale serio ledwo chodze i az boje sie nocy...
 
reklama
A dlaczego kogoś z wczoraj nie? Ktoś dopiero się może dowiedział o ciąży, nie chciał pisać od razu po pojawieniu się dwóch kresek ( jak ja ;D) . Ale niech robią moderatorki jak uważają :)

Ja też na forum jestem od niedawna, po przy pierwszej stracie przestałam pisać, bo nie miałam o czym :) teraz minęło już kilka tygodni, sieć czuję się coraz pewniej i powoli się rozkręcam także na forum, ale nie wiem czy będę umiała wypełnić dzienną normę. Jeśli nie będziecie mnie chciały w prywatnej grupie to zrozumiem.
 
Do góry