reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
nawet nie patrze..............



tak z innej beczki..by rpozluznic i zmienic temat

kilka dni emu rozmawialam z ciotulencją Pati..nie mogłysmy sie nagadac na gg..a tel odpadal, bo mala i nie daje spokojnie porozmawiac, bo jak pisalam tel umieszczony tu jest na schodach..a mala wlazi ..itd..
no to ciotencja mi, ze ma mi tyye do opowiedzenia, ze chyba prosciej list napisac..a ja na to pisz pisz lubie dostawiac listy - tylko o priorytet poprosze..ciotka sie zasiala i powiedziala pamietnik napisze i wysle Ci..

mijaja jakos dwa dni..moja siostra przychodzi do mne i mówi- dostalas list od P>G> z Berlina..........normalnie sobie myslę..- ONA MNIE KOCHA:-D:-D:-D i faktycznie list mi ze swoimi prygodami opisała..ale otwieram - a tam PIEKNA KARTKA URODZINOWA!!!- nic sie nie wygadala - zyczenia - ACH - AZ MI ŁZY STANEŁY W OCZACH..taka mi Pati, Noemi i Adas iespodzianke zrobili...DZIĘKUJĘ KOCHANA!!!

to sie wzruszyłam:shocked2::-D:-D:-D
 
reklama
Rusalka niezla jest ta ciotka Pati! Mile, ze udalo jej sie sprawic Ci tak wielka niespodzianke! Rzeczywiscie cos fajnego!
 
Do góry