• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Magdziarko; mi też brakuje tych najbardziej śmierdzących serów pleśniowych... a także mozzarelii, kabanosów i suchej krakowskiej....i w ogóle tego aby się nie przejmować tym co się je...
 
Madzia;
ja widziałam w tv jak robią tą oryginalną mozzarellę i mi sie odechciało....coś na wzór oscypka :-D

darunia;
generalnie należy unikać takich wędzonych wyrobów... poza tym mają one ogromne ilości tłuszczu... Jestem teraz ostrożna z wędlinami i jadam to co jest dobrze wygotowane...
 
reklama
Joanno takie mam pytanko odnośnie tych kabanosów w ciąży nie można ich jesc???
Znalazłam coś takiego w necie. Ja jem bo uważam, że nie jestem ani w tej grupie wiekowej ani w tej grupie ryzyka o której mowa w tym tekście:
Witam serdecznie,

Odżywianie w trakcie ciąży jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o prawidłowym jej przebiegu. Kobieta ciężarna która ma więcej niż 35 lat narażona jest na więcej komplikacji zdrowotnych. Zwiększone jest ryzyko wystąpienia cukrzycy ciężarnej i nadciśnienia tętniczego, dlatego też bardzo ważne są regularne badania lekarskie.

Ze względu na zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy, dieta starszych mam powinna w szczególności uwzględniać ograniczenie spożycia cukrów prostych. Wykluczeniu z diety powinny podlegać słodycze, wyroby cukiernicze, napoje gazowane. Zamiast spożywania soków owocowych dużo korzystniej będzie sięgać po świeże owoce, które dzięki zawartości błonnika pokarmowego nie podnoszą tak gwałtowanie stężenia cukru we krwi. Na czarnej liście znajdują się też produkty bogate w tłuszcze zwierzęce, które znajdują się w produktach takich jak smalec, słonina, śmietana, tłuste produkty mleczne (mleko pełnotłuste, twarogi tłuste, sery żółte), tłuste mięsa (wieprzowina, wołowina) oraz wędliny typu: kiełbasy, kabanosy, parówki, baleron, boczek, mielonka, pasztet.

W przypadku nadciśnienia tętniczego zaleca się ograniczenie produktów bogatych w sód, czyli takich z dodatkiem soli i glutaminianu sodu. Dlatego też nie dosalamy potraw na talerzu, ograniczamy solenie gotując ryż, makaron, ziemniaki. Przyrządzając mięso nie używamy przypraw z dodatkiem soli i glutaminianu sodu (gotowe mieszanki przypraw, np do kurczaka, gulaszu), tylko naturalne zioła, np. tymianek, bazylia, zioła prowansalskie. Odstawiamy też dania z torebek, w 5 minut czy przyprawy do zup.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry