• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Dzieki Magdziara za wyczrpującą odpowiedz- na Ciebie zawsze liczyc mozna :tak:
tak sie wystraszyłam bo jadałam duzo duzo kabanosów w czasie ciązy- do 35 lat mi sporo brakuje takze odetchnelam z ulga :-D
 
A ja chciałam sie podzielic z Wami moją nowiną- zapisałam sie dzisiaj do szkoły rodzenia- udało sie w koncu :-)
I juz jutro mam zajeciecia na 13 jakies cwiczenia beda bo mam wziasc dresik i recznik! bardzo sie ciesze bo i tak siedze sama w domu jak moj mąż jest w pracy :-)
 
magdziarka;
wyobrażam sobie jak się wkurzyłaś...
Jola;
pewnie wyniki będą ok - i Dzidzia jeszcze pomieszka w domku :-) Daj znać...
Lilianka;
uważaj na fryzjerskie grzebienie - mam tu na myśli przypadek magdziarki
darunia;
świetnie, że Możesz ćwiczyć - ja ze swoją wrażliwą macicą niestety mam zakazane :-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry