azile29
Czerwcowa mama'08
Dzięki matuniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo sie ciesze że już nie mam tego "syfu" w domu. Dużo siły i zdrowie kosztowało mnie posprzątanie tego wszystkiego. Przemęczyłam sie na całego, brzuszek mi sie stawia i mam dość.
Mata czekam na posta na którym napiszesz, że zakończyłaś remont:-)
Bardzo sie ciesze że już nie mam tego "syfu" w domu. Dużo siły i zdrowie kosztowało mnie posprzątanie tego wszystkiego. Przemęczyłam sie na całego, brzuszek mi sie stawia i mam dość.
Mata czekam na posta na którym napiszesz, że zakończyłaś remont:-)
Leci ten czas...

