JoannA25
Czerwcowa mama'08
Iwoszek;
Dziękuję :-)
Magdziarka;
no właśnie, co z tą pogodą??? przecież miało być tak pięknie... My dzisiaj mieliśmy przejechać się na działkę aby zmienić klimat - ale niestety, pokręciłam się po domku, wstawiłam kilka pralk i zaczął mi twardzieć niebezpiecznie brzuch a do tego takie ,,napieranie'' na krocze - i tyle z naszego wyjazdu :-( wylądowaliśmy w łóżku - ale sobie nie myślcie, że coś się działo - przecież mam zakaż

Kasia;
miło Ciebie zobaczyć :-)
Dziękuję :-)
Magdziarka;
no właśnie, co z tą pogodą??? przecież miało być tak pięknie... My dzisiaj mieliśmy przejechać się na działkę aby zmienić klimat - ale niestety, pokręciłam się po domku, wstawiłam kilka pralk i zaczął mi twardzieć niebezpiecznie brzuch a do tego takie ,,napieranie'' na krocze - i tyle z naszego wyjazdu :-( wylądowaliśmy w łóżku - ale sobie nie myślcie, że coś się działo - przecież mam zakaż


Kasia;
miło Ciebie zobaczyć :-)
a ja przez te parę dni u niego z powodu braku zajęć to ciągle spałam . Zmierzyłam sobie raz ciśnienie i już wszystko było jasne 89/56.
;-)