reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Na swojego emaila dostałam taką reklame - konkurs.
Może to kogoś zaintersuje :-)

Kukiełkowy teatrzyk, wspólne malowanie, opowiadanie bajek...
Masz wspaniałe pomysły jak spędzić czas z chorym dzieckiem w domu.
Potrafisz sprawić, że na jego buźce pojawia się uśmiech.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pt.
"Jak umilić czas choremu dziecku"
Podziel się z nami swoimi pomysłami
na wspaniałą zabawę z maluchem.


20 najciekawszych prac nagrodzimy zestawami zabawek
edukacyjnych firmy Fisher Price, każdy o wartości 700 zł.


Prace prosimy nadsyłać do 31 marca 2009 na adres:
Polpharma BH Sp. z o.o.
Konkurs "Jak umilić czas choremu dziecku"
ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa
lub e-mail:
acidolac@polpharma.com

getAttachment.html

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.mamzdrowedziecko.pl
dzięki za namiary na ten konkurs :) musimy odszukać nasze prace plastyczne i może się coś uda wygrać :)
 
reklama
Witajcie U nas noc jako tako ujdzie w tłoku
Anikinulka ja tez wczoraj robilam porzadek u Wojtka w szafce znowu nazvbieralo sie troszke za malych rzeczy 2 wystawailam na allegro reszt idzie do siostrzenicy
Joasiek Mata ja tez mam w piwnicy wszystkiego tyle ze ledwo sie wejdzie Garaz maz zrobil taki duzy tylko na rowery i jakis taki warsztat i co? i tez zeby wejsc wyciagnac rower to trzeba sie nie zle nabluznic.
Marta z tej talibki to padlam ze smiechu
Mamoocik ale mieliscie super
Co do włosow to ja tez mam koszmarne jak je mokre na szczotce nie uloze to pozniej tylko prostownica daje im rade.Ja mam miec dzisiaj pokaz jakiej pani ze scierkami super i w ogole.Zobaczymy czy rzeczywiscie takie genialne.Mnie ogolnie wystarcza do zycia mikrofibra .Czysze nia okna lazienke lustra. Nic wiecej mi do szczescia nie potrzebne ale koleznak mnie polecila wiec niech pani przyjedzie i sie zaprezentuje.
 
Hello
Ja już w pracy od 7.05 ( wyjd sobie 0 15 .00)
M wyjechał, mama siedzi z małą a ma dziś założonego Holtera - mama po zawale - świerzym - szok . Mała daje czadu - wiadomo , chodzenie to frajda a babcia się mega przejmuje. Wczoraj było zabranie w szkole - nie poszłam bo m wyjechał a mama szła akurat do lekarza.
Jakoś trzeba sobie dać radę - aby do przodu:-)
 
Hej dziewczyny!:-)

Kasiau-duuuzo zdrowka dla mamy!
Bbakania,Joasiek,Joan-na-milo poczytac o Waszych porodach:-)

Siostra M jednak wytrzymala jeszcze cala noc w domu i godzine temu poszla do szpitala (ma bliziutko),bo tak jej kazali o 7.00 rano.Ale nie mam jeszcze wiadomosci.Maluszek ma byc duzy,4kg,wiec moze byc ciezko.....

A ja juz tez od prawie 7.00 na nogach.Maja sie obudzila,dalam jej mleczko i poszla jeszcze spac na godzinke-wlasnie ja juz slysze.Wczoraj byla baaardzo marudna,jak chcialam smarowac dziaselka zelem to plakala.Wydaje mi sie,ze sa spuchniete,ale nie chce zapeszac,bo juz tyle razy sie mylilam co do tego zabkowania....
Milego dnia wszystkim!:-)
 
I ja się z rana witam :-)

moja marudka łapie pierwszą drzemkę (wstała o 5 :baffled:) dobrze, że tatus ja wziął, to mama pokimała z 45 min. :-p
Kasiu mam nadzieję, że Ola będzie grzeczna z babcią :tak: no i babcia wyluzuje troszkę ;-)
Majka trzymam kciuki za szwagierkę, żeby szybko poszło i żeby dobrze się nia zajęli (dziw mnie to, że nikt nie raczył jej wcześniej pomóc jak już tyle ze skurczami chodzi :crazy:)
Mamoot widzę, że wyapd świetnie się udał :tak: i fajnie masz, że z maluchów podróżnicy rosną i nie marudzą w czasie jazdy ;-)

u nas chyba ładny dzionek się zapowiada (oby, bo od niedzieli na spacerze nie byłyśmy, bo pogoda w kratkę :dry:)

miłego dnia :-)
 
Dzien Dobry

U nas nocka super - wstaje rano a tu masa śniegu buuu :eek::-( a mialam już cichą nadzieję, że już go nie będzie ...
Nadin teraz siedzie na nocniczku a ja biorę sie za śniadanko - napisze później
 
Witam dziewczynki:-)

Nocka cala przespana,ja juz po prysznicu,popijam kawke i analizuje diete poludniowa mialam dzisiaj zaczc,ale wogole jestem nie przygotowana wiec czytam przepisy i stronki co Zuzkus przeslala no i musze stworzyc jakies menu chociaz na kilka dni jestem bardzo podekscytowana;-)lubie diety:-postatnio mialam jakies ,,trudne dni,, nic mi sie nie chciala czulam sie zmeczona,a to wogole do mnie nie podobne,bylo ciezko,ale biore sie za siebie u mnie wstal piekny dzien wczoraj bylo +15,5 dzisiaj bedzie tyle samo lecimy na spacerek i przywitac kolezanke,ktora wrocila od rodzinki:tak:

Kasiau zdrowka dla mamy,kochana kobietka:tak:
Bbakania sliczniusi dywanik kupilas(moje kolorki);-)

Milego dzionka:-)
 
heloo:-)

u mnie też zima w pełni:szok::baffled: nawet Karol dzisiaj wstał i zerkając przez okno stwierdził że zima go już ni bawi i chce wiosny:sorry2:
u mnie -2 na termometrze:dry:

dzisiaj mam wolne więc muszę nadrobić porządki w domu a nie będzie to łatwe:baffled: Mikołaja wszędzie pełno:sorry2: aaa i mamy już 7 ząbka:sorry2: poza tym od kilku dni uwielbia szczypanie:baffled: i gryzenie:baffled:

miłego dzionka!
 
reklama
Witajcie :tak:
analizuje diete poludniowa mialam dzisiaj zaczc,ale wogole jestem nie przygotowana wiec czytam przepisy i stronki co Zuzkus przeslala no i musze stworzyc jakies menu chociaz na kilka dni jestem bardzo podekscytowana lubie diety:-p
Marlena, to ja chętnie się dowiem jakie sobie menu ustaliłaś, bo ja sierotka nie mam pojęcia co mogłabym jeść zamiast chleba, nabiału, makaronu i ryżu... w tej chwili to główne zestawy moich posiłków :zawstydzona/y: A dieta od Zuzkus bardzo nęcąca... 6kg w 2tygodnie... mmmmm marzenie :zawstydzona/y:
wstaje rano a tu masa śniegu buuu :eek::-(
U nas też sypie... Mata, a u Ciebie nie?? Szczęściara :-D

Dziewczyny, uaktualniać listę ząbków!!! :-D :-D :-D

Nasza nocka ok, wstawanko dwa razy, mała zjadła o 7 i do tej pory nie śpi :sorry2: Fakt, ja musiałam gonić do urzędu, do pośrednika - pracy nie ma :-p na co nieśmiało liczyłam :zawstydzona/y: i mała zrobiła dziadkowi wieeeelkie kupsko :-D po pachy :-D Zaraz ją chyba położę, chociaż na śpiącą nie wygląda ;-)
 
Do góry