reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Iszatr witaj i ucałuj Frania od e-ciotek! :-)
Ze spaniem nie pomogę - licho wie, czemu jedne dzieci śpią jak aniołki, a inne sprawiają, że zaczynamy rozważać czy nie zrobić z nich aniołków ;-):-D
 
reklama
Iszatr witaj.
Co do spania to też nie mogę pomóc.Moj maluch na początku budził się 2 razy w nocy, potem raz, nawet zdarzyły się dwie całe przespane noce, a tera budzi się znowu dwa razy.;-)
 
reklama
Do góry