reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Elmaluszku konkurs wiedzy o cystersach :sorry2: trudny materiał, Jacek od miesiąca się przygotowywał i na pewno przykro by mu było jakby nie zajął żadnego miejsca ;-)
 
Jolka-cos czuje ze niedlugo napiszesz ze byl w pierwszej trojce;-)Ja tam wierze w Jacka:tak:On taki zdolny chlopiec:tak:

A mnie chyba chorobsko rozbiera,w kosciach lamie i cos glowa zaczyna ćmic:wściekła/y:Amelka oglada mini mini a ja sie nie moge ogarnac:baffled:
 
Hmmmm... coś nowego byś powiedziała, a nie tylko wygrał i wygrał.:baffled:
Buziaki i wieeeeelkie gratulacje.:-D
 
Jolka gratki dla Jacka ale musisz byc dumna ;-).
Dzagud dla Weroniki tez gratki i też pewnie pękasz z dumy? ;-) Co do kota to nieźle mój tez mi 2 razy wyskoczył ale z 4 piętra nie z 10.
Elmaluszku zdrówka życze :-).
 
Dzagud gratulacje dla Weroniki za taniec.
A kicia twarda bestia, i niczego sie nie nauczyła skoro dalej próbuje kombinować ze skakaniem przez okno.
Blanes ja tez nie stosuje żadnych nagród i kar, jak narazie nie mam potrzeby. CZasami jak nie słucha to powiem że "pójdziesz na fotel za karę siedzieć" i to skutkuje jak na razie nie musiałam wprowadzić w życie, tylko słownie. Podobnie jak u Dzagud Natalia posprząta jak jej powiem czasem z ociąganiem i biadoleniem, żeby jej pomóc, ale posprząta.
Jolu gratki, to zdolniacha Jacek.
Elmaluszku zdrowia duuuużo.

A ja siedzę i sie smarkam, w sobotę cos mnie przewiało i mam katarzysko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratki dla zdolniachów, Jacka i Weroniki!
Zdrówka dla chorowitków.

Zmykam do poniedziałku :*
 
Do góry