reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Monia, ale on ma czkawke zaraz po jedzeniu, i nie che go znou przystawiac, bo on chyba jakos zle piers lapie, i dlatego ma ta czkawke, a musze go budzic, bo on potrafi spac, i spac, jak juz sie uspokoi, a wtedy piersi zaczynaja mnie szczypac

nie moge dojsc do ladu z piersiami, zwlaszcza prawą , cala czerwona, piecze, boli, nie miesci sie w stanik, malo co pomaga, az mnie dolki lapia przez to , ni emoge malego ponosci nawet, poza tym duzo placze, i spie po 4 godz. czasaminie mam sily nawet reka machnac:zawstydzona/y:

 
reklama
Hej kochaniutkie ;)
Na pewno juz nie nadrobie tego co napisalyscie !!! Ale jestem juz z wami spowrotem i jak tylko bede mogla to bede zagladala. Moja Majeczka jest cudowana i niesamowicie grzeczna !!!!

Milego dnia :)

Witaj z powrotem :-D:-D:-D dojdź do normy, życzymy Ci zdrówka :-D

A tak w ogóle dzień dobry wszystkim. U nas ciąg dalszy gorąca, malutka budziła się co 3 h na jedzonko. A teraz sobie spi od półtorej godzinki. ściągnęłam mleczko, bo już zdążyłam napuchnąć :-D mała je ładnie co mnie cieszy i liczę że będzie ładnie przybierać, bo z Julką miałam problem bo nie chciała jeść i był problem z jej przyrostem wagi. Anulka śpi, a ja szaleję z Julinką :-D

życzę Wam udanego i słonecznego dnia babeczki :-D
 
hej

u mnie dzis goraco jak diabli nie idzie wyrobic,myslalam ze sie juz na takie upaly nie zalapie w ciazy a tu masz,jestem opuchnieta cala.myslalam ze wczoraj sie cos ruszylo w koncu ale skurcze byly nie reugularne i po polnocy przeszly :no:
 
Hej kochane :-)
U nas wszystko gra tylko mała dostała butle bo w cycach coraz mniej i tylko był ciągly placz i wiszenie przy cycach i az w brzuszku jej burczalo, wczoraj polozna poradzila mi sprobowac butli bylam przeciwna ale jak dostala butle to wszystko wrocilo do normy tak jak byo w szpitalu ( tam tez prawie caly czas butla) budzi sie co 3-4 godz na karmienie i jest grzeczna przy cycu ryk :-(


Ja dalej wygladam jak kaleka ;/ i troche jestem uwiazana ale mam nadzieje ze szybko wroce do formy.

Milego dnia :-)
 
Hejo laski... Anula mnie zadziwia, spała dziś od 22 do 4 rano, bo obudziła ją burza, a była taka że hej :szok: pioruny waliły grzmiało strasznie. Był trochę spokój i leje z powrotem... a najgorsze, że jest strasznie parno duchota niesamowita :-( Julinka śpi już którąś noc bez pobudki - nawet pić nie chce :-):-) Anusia mnie dziś załatwiła, zmieniam jej pieluchę a tej się kupkę zachciało i zapaskudziła mi wszystko co miała koło siebie, poduchę, ubranko swoje i moje i pieluchy flanelowe, załatwiła się i się śmieje :-D a teraz właśnie sobie smacznie śpi...
nieługo jej chyba pępuszek odpadnie, bo już ładnie się wymywa i odsuwa :-) u Julki dopiero po 2 tyg odpadł pępek...
kurde ale pogoda wredna grrrrr...

życzę Wam miłego dnia i duuuuużo słoneczka babeczki :-D
 
Witam dziewczynki u nas tez goraco a własciwie to strasznie duszno.
Moja Julka pobiła dzis rekord jak zasneła o 22 to obudziła sie 6:10 dopiero na jedzonko.Wysypiam sie jak nigdy.W dzien to roznie bywa raz spi dluzej a raz krócej ale jak wyjdziemy na spacerek to spi jak aniolek.
Dzis nareszcie mój S przyjezdza jak ja lubie weekendy przynajmniej jakas pomoc przy małej wezmie na spacerek a ja moge mieszkanko spokojnie wysprzatac.
Trzymajcie sie cieplutko i miłego dnia dla wszystkich zycze:-)
 
cześć dziewczyny!
nie wiedziałam na którym wątku mogłam to napisać,więc piszę tutaj.
OSOBIŚCIE POLECAM MONITOR ODDECHU!!!
przed wczoraj i wczoraj (myślę,że przez te upały) moja mała miała bezdech :-( spałam i oczywiście miałam załączony monitor oddechu i włączył się alarm(trwał z 3sek),stanęłam na równe nogi i odrazu do łóżeczka-mała szybko oddychała (ocknęła się po alarmie)następnie gdy ją dotknęłam zlękła się i dalej spała...
nie chce myśleć co by było gdybym nie miała tego urządzenia :-( :-( :-(
 
reklama
czesc

u mnie dalej gorac okropny az nie chce sie mi wychodzic z domu.jak ja juz bym chciala miec malenstwo przy sobie tak jak wy:-(a tu cisza lipiec sie zaczal i nic czekam do poniedzialku jak sie nie ruszy to mam isc do szpitala i moze w koncu bede miec corcie kolo siebie.i tak to jest nastrasza czlowieka ze urodzi sie wczesniak nafaszeruja lekami i o prosze dochodzilam 40 tc.niedlugo to dola chyba zalapie
 
Do góry