reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
No właśnie, cichutko się zrobiło. Ja to doskonale rozumiem, też nie miałam na nic czasu jak wróciłam do pracy. Teraz siedzę na L4, dzidzia druga w drodze to trochę bardziej się uaktywniłam :)
 
Hej dziewuszki;-) to piszcie piszcie,ja czesto zagladam ale zawsze pustki,,,

Jak tam maluszki w brzusiach rosna? Moje male zaczely mi dawac w kosc,ostatnio nic tylko walka o zabawki wrzaski,nawet pobic sie potrafia,a Gabi strasznie obrazalska sie zrobila,jak tylko Vika jej nie da czegos,co ona chce to sie zlosci i przychodzi do mnie na skarge,och ta siostrzana milosc.....:tak:
 

Załączniki

  • Picture 9566.jpg
    Picture 9566.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 15
Witam! Fajnie, że coś się zaczyna tu dziać:-) Przy okazji zapytam was o coś, moja Majeczka ma suche łatki, czasem robią się czerwone, są w okolicy nadgarstków, stópek i pod kolankami, może to AZS, a może skaza białkowa? była wcześniej na Bebilonie pepti, a od jakiegoś czasu jest na Bebiko. Czym nawilżać skórę? pomóżcie.
A ile ważą wasze dzieciaczki? Moja córa 11,7 kg.
czekam na odpowiedzi
Pozdrawiam!
 
witajcie
w kwestii wagowej poruszyłam temat w postepach naszych dzieciaczków
moj fifi wazy jakies 10,5 przy 83 cm.
na poczatku lutego mam 2 badanie prenatralne to moze i plec maluszka bedzie mi znana :D
 
my 7 lutego mamy zaległe szczepienie, bo Piter był chory, także wtedy będziemy wiedzieli ile waży. Ale myślę, że gdzieś 12 kg, jest długi i chudy :))))
 
co do wagi to mój Oskar wczoraj zważony w markecie :-p waży 13,200 wzrost 90 cm

goniasobol czytałam coś o takich łatkach jak oskar był maleńki bo też jechaliśmy na ha i pepti i czasami to poważna sprawa wiec może skonsultuj to z lekarzem , polecam kosmetyki emolium - balsam do ciała nam bardzo pomógł , nawilżałam szorstkie plamki i samo zeszło a pozatym ja do dziś pare kropel oliwki do kompieli dodaje . spróbuj a nóż i wam pomoże .

beatko fajna ta ciąża niema co :szok::-D
 
reklama
Do góry