reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Kasiawilde - niekoniecznie.... :baffled: Ropny katar i kaszle szczególnie rano. Coś do nosa jeszcze dostała, ale i zgodę na pójście jutro na bal a od poniedziałku do żłobka.
Najgorsze jest to, że ja też w średniej formie, a w sobotę mam służbowy bal... :dry:
A z Twoich klimatów jako, że w sobotę będę się wysypiać, pindrzyć a w niedzielę odsypiać i trzeźwieć to pomyślałam, że jutro pojedziemy obejrzeć światła w Wilanowie. :happy2:
 
reklama
hej

co do ibubrfenu ja ostatnio gdzieś sie natknęła, na artykuł,ze ma silne działanie trujące. przy jelitówce też go nie można uzywać, bojeszcze bardziej podrażnia żłądek, więc chyba trzeba z nim naprwde strożnie. ja na razie nie mam go w swojej apteczce

moja dominika dołączyła do grona chorowitków. pojechałyśmy z silnym bolem gardła, widziałam jakąś biała kropke, mysłłam,że t angina a sie okazało,że ma strasznie popuchnięte te kanaliki w uszach, wyszłam trochę skołowana i czywiście lekki antybiotyk,

kacepr wczoraj sie rozespał od 17, zapadł w sen nocny wiec w nocy sie wybudzuił i gadal 3 h:szok:

trasia i jak po ogladaniu mieszkania?

hej asinka, felka, andariel, kasiawilde doris ironia moon
 
dzieki dziewczyny nurofen na wykończeniu u nas wiec go wyrzucam :) mam paracetamol :-) pedicetamol też u nas bardzo dobrze działal jak benio był mały


kasiawilde - tak to na nfz o dziwo :) pani jest w srednim wieku = lekarz rodzinny w trakcie spacjalizacji z pediatrii - bardzo miła i skrupulatna a to się liczy - nie chcę już starych konowałów którzy myślą że postradali rozum naprawdę !

dziecko miało zapalenie spojówek a pinda mi wciskała że pewnie komar go ugryzł i oba oczka :angry::wściekła/y:


tam w ogóle jest bardzo dużo rezydentów i to mnie cieszy bo oni są chociaż chętnie do nauki i szukają przyczyn a nie jedynie bioparox i do domu :wściekła/y: my też sie tam przepiszemy :) no i wielki plus dzownisz i się dodzwaniasz a nie wisisz na telefonie jak w tej naszej :) a jak przychodzisz z ulicy z jakims problemem to i tak cie nie przyjmą
 
Ja też się witam!
Głowa pęka, ale z kataru i przeziębienia.
Aaa, dla poprawy hunoru, powiem Wam jaką miałam fajną sytuację wczoraj na wizycie u gina :-D płaczę ze śmiechu do teraz... Z racji zmiany miejsca zamieszkania, szukałam w okolicy dobrego gina. Po baaaardzo długich poszukiwaniach, trafiłam prywatnie do jednej. Wczoraj miałam wizytę, wchodzę, młoda babka. Na starcir strzeliła komplementem, że nie wyglądam na dwójkę dzieci (haha). Mówię Jej, że biorę tabletki anty, a ona, że mamy problem, bo ona tabletek nie przepisuje. :eek::eek::eek: Pytam czemu, a ona... UWAGA!! bo jest wierząca... Chciałabym widzieć swoją minę :-D pytam Ją jaką antykoncepcję mi poleca, a ona... Kalendarzyk :-D :-D brak pytań! Babka ledwo po 30. Także muszę szukać nowego lekarza.
 
Ostatnia edycja:
i zapłaciłaś za taką wizyte? :szok: ja bym jej powiedziała bóg zapłac i wyszła buahaha :D what a laaame :-D:-D

beni osłabiony..zgodnie z tym co lekarka mowila do 38 nie podajemy nic na gorączke i taki lelawy jest troche bo ma 37,5 :( żal mi go no ale lekarka wydaje sie być rozsądna to się słuchamy :)


robilismy dziś korony, segregowaliśmy kolorki, uczyliśmy sie cuferek i kolorków az młody wstał i mówi ała na głowie hehe :p przeciążyłam dziecko chyba :-D:-D mam wrazenie ze on juz chyba woli jak pracuje przy kompie a nie zawracam mu głowy moją kreatywnością ktora jest zabójcza hehehe :-D:-D odprowadził mnie do laptopa i mówi : mama ty tutaj papa ! :-D:-D:-D a on wziął tablet włączył piosenki i kolorach i poszedł słuchać : P
 
Niestety Ironia, ale wizytę opłacało się przy rejestracji. Co do jednego lekarka miała rację - przy tabletkach anty powinno się robić badania, a ja nie miałam robionych żadnych. Także wysłała mnie na badania, ale reszta to była paranoja...
 
reklama
Do góry