reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

dopiero 6-ty (wg ginka, mi wychodzi 7 tydzień... a to przecież nietrudna matematyka:-p), dlatego brak suwaczka, zresztą na ten moment nie wiem czy dam suwaczek, jak Twoje pakowanie i ogarnianie?
ps wlaśnie spojrzałam na suwaczek Emi... hmmm coś z nim nie tak...
 
reklama
Dziewczyny jutro sądny dzień - wyruszamy koło południa, a o 18 rozładunek gratow, które pojechały dzisiaj wieczorem. Nie dociera do mnie, że to już naprawdę powrót. Nie wierzę.
 
Hejka! Jestem i ja :)

Ale się dzieje, przeprowadzki wyjazdy, trzymam kciuki dziewuszki za pomyślność zmian :)

Ja wczoraj byłam ostatni dzień przed urlopem, wiedziałam że roboty mam ful żeby wszytsko wypchnąć przed wolnym i bym przeżyła, normalka.... ale.... tak się pożarłam z jednym agentem że szok, darcie gęby w biurze, burak jeden i prostak, nic dziwnego że kiedyś klient w pysk mu dał jak się tak do ludzi odzywa.... no mówie Wam, nigdy się tak z nikim nie pokłóciłam, ale powiedziałam mu kilka takich tekstów że w pięty mu poszło i wyszedł burak z podkulonym ogonem, wyszło na moje i nie zniżyłam się do jego poziomu co przypisuję sobie jako sukces :p

Martadelka a mówiliście już Emi o przyszłym rodzeństwie?

Zmykam ogarnąć chatkę i powoli przejrzeć ubrania do Chorwy bo powoli muszę zbierać graty.... blehhh nienawidzę pakowania :p
Miłego dnia babeczki :)
 
madziolka brawo !! grunt to spokoj i sprowadzic przeciwnika do parteru :D z ludzmi mi sie to udaje niekoniecznie z moim mezem

wkurza mnie M niesamowicie i mam ochote mu poderznac gardło jak bedzie spał - przynajmniej by nie marudził a ja nie musiałabym kredytu spłacac :-D:-D co 2 godziny slysze - tyle tu tych pudeł, po co nam to, nie zamawiaj nic...

no ciekawe jak on chce sie przeprowadzic nic nie kupując choelra jedna.. :confused2: nie po to sie wyprowadzam zeby brac za soba stare graty ghr.. chce miec ładnie nosz.. :crazy: wiec jak wychodzi do pracy pakuje i wyrzucam :p a potem mowie o nie wiem gdzie ta patelnia, pewnie w pudle juz :-D:-D
 
Hej dziewczynki, ale tu puuustki....
martadelka ale Ci zazdroszcze! I ciesze sie z Toba jednoczesnie! No wlasnie, kiedyzamierzacie powiedziec Emi i rodzinie? W pracy nie wiedza? Ja w pracy krylam sie do 14 tyg;-) dzinsy na gumke recepturke juz zapinalam a szef oslupial jak mu powiedzialam:-D w ogole sie nie spodziewal. Ale poszlo gladko
ironia mam podobnie jak Ty - zadnych sentymentow dla zbednych gratow...kiedy przeprowadzka?
andariel ale zlecialo...wiem, ze to dla Was trudny czas, ale moze po burzy wyjdzie slonce? Licze na spotkanie jak sie ogarniecie
asinka nam wybyla, ciekawe kiedy sie odezwie?
Madzioolka udanych i produktywnych wakacji;-) mnie jeszcze czeka kontrola u stomatologa i za 2-3 mce zabieramy sie do roboty, lykam juz kwas foliowy i wit d. A wlasnie, dziewczyny sprawdzcie sobie poz wit d bo niedobor jest niebezpieczny dla plodu. Dla nas tez oczywiscie, bo sprzyja wielu choroba z tymi najgorszymi wlacznie. A 90 proc Polakow ma niedobory...tylko lekarze spia oczywiscie w temacie, mnie dopiero endokrynolog skierowala na badania..
.

w robocie nudy a ja juz po wakacjach...ech....
 
hej
ja umieram na głowę od wczoraj, masakra, w sobotę montowali nam szafę... ale nie ma jeszcze drzwi...
Madzioolka, moon
w pracy powiem jakoś na początku sierpnia, to będzie 13 tydzień i myślę, że Emi też tak powiemy, jak już końcówka 3-go m-ca będzie namacalna;-)

ironia
odważna jesteś z tym wyrzucaniem, ja się zawsze zastanawiam tysiąc razy a może coś będzie potrzebne;-)
andariel :* asinka :*
 
Hallo!
Witam z Deutschlandu :-D dotarlismy na miejsce cali i zdrowi :-) jak na razie wszystko ok. Odnajduje sie na nowym miejscu. Ale ogolnie spoko.

Witaj Felka!! Jak samopoczucie? Kiedy wczasy? I jak z szafa? Drzwi na miejscu :p?

A gdzie Trasia, Doris, Marta, Moon i reszta dziewczyn?? Zaniedbujecie Nas ostatnio :-(
 
Ostatnia edycja:
o asinka Ty Jesteś niezawodna:tak: cieszę się, że u Was ok, pewnie trochę czasu zajmie przyzwyczajenie się do nowego miejsca, ale dacie radę. A jak dzieciaki? w miarę się odnajdują? ja ok, dzięki:-) szafa stoi nadal bez drzwi:-p wakacje w sierpniu
 
reklama
i ja sie witam :D:D

my w szale - benek w nowym przedszkolu zadowolony ale ja mam jakies mieszane uczucia, zobaczymy co bedzie dalej...
dzis lubj utro bedziemy dzwonic w sprawie malowania nowego mieszkania :D mieszkanie we wrocławiu sprzedane, wszystko zamkniete :-D


ja dzis szybko chce zlecic prace dziewczynom i zrobic sobie wolne bo tak sie źle przed @ czuje że szok nawet pewnie odpuszcze dzis pakowanie :confused2:
 
Do góry