reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Doris w mojej tabelce na temat skoków rozwojowych jest napisane, że ten skok w 19 tygodniu może poprzedzać marudzenie już od 14... nie wiem czy się śmiać czy płakać:) O, tutaj skoki rozwojowe -1 rok życia - Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl
A jak ci się podobał "piknik..."?

Ogitu strasznie współczuiję, bo ja po jednej kiepskiej nocy Marysi jestem nieprzytomna. Kurcze dziwne, że tak się budzi. Może po prostu potrzebuje twojej uwagi? Ale to niedobrze dla niej, że nie śpi głęboko. Robiliście jakieś badania w tym kierunku? Ciekawa jestem czy to problem natury fizycznej czy psychologicznej. Przydałaby się jakaś mądra głowa. może w necie można jakies informacje na temat znaleźć... poszukam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Traschka...Piknik...hmm taki inny, wszystko toczy się dla mnie tak jakby w zwolnionym tempie. Ale jest ok

A z tych co wymienilam widzialaś pewnie dużo???
 
Doris co racja to racja jeszcze 10 lat i bede miala problem by ja do budzic hahahaha:-D ogolnie jestem tak zmeczona ze nawet o tym nie pomyslalam tyle ze i tak potrzebuje troche spokoju teraz .... no zobazymy jak hydroxizinka se poradzi :))
 
Doris część widziałam na pewno ale ja mam strasznie kiepską pamięć do tytułów. Zaczynam coś oglądać, bo wydaje mi się że tego nie widziałam, a po chwili kojarzę cały film:) Jeszcze pamiętam, że Rec był niezły. Końcówka rozwalająca:)
 
Traschka, nikt mi badan nie zlecil i w sumie nie wim czy na takie rzeczy robi sie jakies ale przycisne lekarke w nastepnym tygodniu bo ile mozna to ignorowac toz to dziecko tez chodzi niewyspane podenerwowane i zmeczone
 
Traschka...jak Ci się przypomnie jeszcze jakiś tytuł daj znać
Ogitu...będzie coraz lepiej...zobaczysz :-).

Idę spać Kochane..tzn, muszę trochę zająć się mężusiem :-), SHREK w tv leci i tak patrzę jednym okiem.
Jutro nie wiem czy będę tu z Wami, bo do znajomych pojedziemy chyba a wcześniej obiad i spacerek.
W kazdym razie udanego weekendu życzę wszystkim a teraz
Dobranoc
 
Witajcie:-)

Prawie umarlam; wróciłam do domu o 19.40 cały dzień spedzilam w sklepach; najpierw z M i dziećmi zakupy ubraniowe i spożywcze; o 15 umowilam się z koleżanka na plotki i zakupy ubraniowe dla nas. Bozenka ubrana na wszystkie okazje a ja tylko spodnie i dwie koszule( czas na odchudzanie a najlepiej na operacje zmniejszenia biustu i wydłużenia nóg);:szok:
Mój biedny mąż jest wykończony bo 4 godziny siedział sam z dziećmi; juz leży bo jest bardzo zmęczony :-D( faceci....).


Dzieci śpią a ja pije piwko, bo tak mnie naszla ochota;

Bardzo się ciesze ze dzisiaj na forum taki gwar; niestety pisze z telefonu wiec nie jestem w stanie odnieść się do każdej z was, wiec bede pisała ogólnie.
Dobrze ze każda z nas powiedziała coś od siebie bo teraz mamy jasność i nikt na nikogo nie jest obrażony; nie snuje domyslow i niech juz tak zostanie, a jeśli któraś kiedyś poczuje się zle to niech szybko nam o tym powie, żeby była jasność sytuacji. I to koniec tematu.:-)

DUBELTOWKA z mojej wiedzy szczepienie w późniejszym terminie niczym nie szkodzi, wiec wsiadaj w samolot i do domu.
Dużo miłości, zrozumienia i wzajemnego szacunku:-)

ZEBRRKO ja mam takie krzeselko po Franiu; nie jest to szczyt marzeń ale jak juz jest to niech będzie; nareszcie jesteś :tak:

TRASIA dziękuje za streszczenie postów( przy mojej sklerozie i ADHD) wiem na bierzaco co się dzieje:-)

OGITU mój Franio do trzeciego roku właściwie łapał drzemki, budził się co godzine, dwie; potrafił od 3 do 5 w nocy oglądać bajki; jeszcze jak sobie przypomne te noce to włos mi się na głowie jezy; nawet jeśli udało mi się go przytrzymac bez spania po południu to noc była i tak na czuwaniu; od 6 mca był karmiony mm, ale na cycu były kolki, wrzaski; oj aż mnie trzęsie na wspomnienie,; po 3 urodzinach śpi jak zabity; nawet jak w dzień się przespi to o 20 pada.
Trzymam kciuki żeby noce zaczly być przyjemnością a nie meczarnia,:tak:

SZCZEPIENIE temat rzeka; ja szczepie 6w1, nie szczepie tylko na rotawirusy;czy robie dobrze?? Kto to wie? Tak czuje i tak robie,.

No i dalej juz zapomniałam co miałam napisać?!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie mała przed chwilką zasnęła i ja również zaraz się zbieram bo cały weekend spędzimy na zapraszaniu gości na chrzciny żeby mieć z głowu. Normalnie padam i mam oczy jakby były podparte zapałkami

dubeltówka - ja nie lubię horrorów bo mam wybujałą fantazję i wtedy boję się nawet wyjść do toalety chociaż trillery uwiebiam a niektóre można by podpiąć pod horrowy np statek widmo, resident evil, underground itp a nigdy bym nie oglądnęła piły, ringu itp. Im mniej realne to oglądne :-)

Misia ja planuje wprowadzić ok 5 m-ca bo w 6 wracam do pracy i będe chciała wprowadzić jakieś stałe pokarmy, więc jeszcze w domku będe chciała probować.

mrsmoon sama jestem ciekawa co to są te bobomigi:-)


Ogitu coś musi być w tym ze często się budzi może nie umie sama zasnąć, słyszałam że jak od niemowlaka się tego dziecka nie oczy to potem nie potrafi samo zasnąć jak się obudzi i szuka czegoś co zna np mamy albo cycka lub smoczka. Szkoda ze tak jest bo to jej szkodzi dlatego ze dziecko jak dorosły powinno przespać ciągiem kilka godzin co jest ważne dla jej zdrowia

kati uwielbiam brzoskiwnie i też poproszę o przepis!. Jesli chodzi o ciąże to ja wspominam b. dobrze bo: siedziałam sobie w domku, kaska spływała ale strasznie mi przeszkadzał brzuch pod koniec i ból bioder do tego doszła waga i opuchlizna. Wolałaby, wcześniej rodzić tak ok 7 m-ca ;-)

mamusia oooo widzę że wypędzamy diabełka obydwie 16 października ;))))

Anapi mi mała w dzień zasypia przy karmieniu, raz do południa a potem po południu ostatnio na ok 2 godziny chociaż potrafi się z 2 razy obudzić ale nie podchodzę do niej i po 5 min sama zasypia na naszym łóżku bo karmię na leżąco. Natomiast w nocy po karmieniu kładziemy ją zawsze do łózeczka i musi sama zasnąć co czasami nawet z 20 min trwa chociaż na początku to i do godziny zasypiała ale się nauczyła

Zebrra witaj na forum! brakowało mi twoich postów bo mnie inspirowałaś i dużo się od ciebie uczyłam w kwestii wychowania dzieciaków zwłąszcza że masz ogromne doświadczenie.


To ja już zmykam do spanka, miłego weekendu!
 
Do góry