reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witajcie
Ja zupełnie nie na bieżąco niestety choć czasami podczytuję wątki poboczne. Dalej siedzę nad jeziorem choć pogoda, jest tak masakryczna, że nic się nie chce. Stale pada deszcz i zimno.
Podobno od jutra ma być lepiej i tak do końca przyszłego tygodnia, a ja muszę w poniedziałek jechac na parę dni do Szczecina.
Buziaki dla Was wszystkich i wszystkich czerwcówiątek!!!
 
reklama
witam Was po mega długiej nieobecności...mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :sorry2:
zmiany tu jak nie wiem na dniach sie dowiedzialam że Asinka będzie mamą 2 bobo szok bo o Trasi to wiem - jeszcze raz dla Was wielkie gratulację :*
my już na swoim od dawna i jest super czos czasem do tej pory czegoś znaleść tu nie mogę :) mój mały sam jeszcze nie chodzi tylko przy meblach od kilku dni robi kilka krokow za to gada jak najety i kumaty niemilosiernie :D
ja pracuję choć u mnie w oracy coraz gorzej wiec za wczasu rozgladam sie za inna by na lodzie nie zostac w razei czego, sory za brak pl znakow i literowki Tymek mi pomaga pisac i straszne tornado sie z niego zrobilo szok ide go kampac i jeszcze tu wroce :tak:
 
Witajcie!
Ja za chwilę wyjeżdżam, wracam za tydzien. Czuję się strasznie, nie będę widzieć malutkiej tak długo:-( Nie wiem jak to przeżyję, do tego te nieszczęsne egzaminy...

Mamusia czerwcowa, Anapi witajcie i zostańcie już z nami!
 
Hej, ale piękne słońce, gdyby nie to, że Maja się budziła z 10 razy w nocy byłabym w super nastroju...
mamusia, no wiesz?! Jasne, że pamiętamy, nie dalej jak chyba w pt była dyskusja, gdzie się podziewasz:tak:
larvuniu hej!
trasia &&&&&& za egzaminy, łatwo mi pisać, ale odpoczniesz od Marysi trochę, będziesz miała czas dla siebie:tak: NIe szukaj tylko złych stron...Ja od Mai ze 2 dni też bym chętnie odpoczęła
 
hej:)
nie pisze, mam jakiegos mega dola, zero ochoty na cokolwiek, wczoaj jeszcze mielismy pogrze takiej babci( wprawdzie nie mojej, mamy wujka, ale czlowiek byl z niej tak niesamowity, ze tacy ludzie niepowinni umierac), wiec wzielo mnie na kolejne przemyslenia zyciowe.K mnie tak ostatnio wkurza , ze nie mam ochoty na niego momentami patrzec. jutro wyjezdzamy na 4 dni nad jezioro i nawet to mnie nie cieszy, bo zanim jak to wszytsko spakuje to chyba padne predzej, wiec zmykam i do sklikania....
 
reklama
hejka
pogoda do d... moon daj trochę słońca;-) wypad na miasto udany!!! byliśmy w restauracji na wypasionej kolacji + winko (dawno nie piłam mniam), choć nie powiem, że strasznie ciężko było mi wyjść z domu i do końca miałam wielki znak zapytania czy aby na pewno dobrze robię, ale moja siostra spisała się na medal z usypianiem:tak:
wczoraj obiad u nas (moon:-)), dziś padam na cycki ze zmęczenia
anapi, mamusia hej!!!!!!!!:-):-):-)
mamusia pochwal się mieszkaniem;-) my mieszkamy od pół roku i do tej pory czasami czegoś szukam hihi
trasia &&&&za egzaminy a przede wszystkim za 'udane' krótkie rozstanie z Marysią, będzie dobrze, musi być dobrze, prawda?:tak:
Doris kciuki za poprawę pogody? ile tam jeszcze zostajecie?
madzioolka jakbyście mieli drugie dziecko to byś musiała przedpokój na wózki powiększyć:-D gratuluje zakupu:-)
martuś tulam mocno, udanego urlopu, oby dodał Ci sił kochana:tak:

spadam z kime póki mam okazję
 
Ostatnia edycja:
Do góry