reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

karamija ja też mam babyblues. dokladnie wiem co czujesz, ja mam wrażenie że moje życie już nie wróci,że będę już tylko podawać cyca i przewijac kupy :'(
czasem się nawet na młodego irytuje....
przytulam cię !
 
reklama
josie ja pamietam, ze na Kube też sie irytowałam:zawstydzona/y: pierwsze dwa tyg. byłam w tym wszystkim zagubiona a pozniej było w porządku, na mnie tak wplyneło karmienie piersią bo mialam bardzo mało pokarmu a Mały był wiecznie głodny:tak: to minie;-)

a teraz jakos inaczej wszystko przezywam, taka przybita jestem, ale w inny sposob niz po 1 porodzie, nie umiem nawet tego określić:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Ja ryczałam tylko w 1 tyg po porodzie. I to tak bez powodu. Teraz luuuuuzik :)

Dziś imprezke robie - a niuni jak na złośc calą buzie wysypało. Dlaczego mówi sie ze niemowleta maja idealną skore?? Moja ma straszną. jak przestala się łuszczyc to teraz syfki jej wyłaża. I jak tu sie slicznym dzieckiem pochwalic???
 
hej wpadłam szukam radosnej nowiny a tu nic ;( dziewczyny ale te Wasze dzieci uparte ;-)
3mam kciuki żebyście się już dzisiaj posypały i miały z głowy ;p

Ja byłam wczoraj z Wiktorem na szczepieniu przeciwko ospie, za 3 miesiące druga dawka. Był tak dzielny, że nie mogę wyjść z podziwu. Nawet nie stękną. Od wczoraj mówię na niego Superbohater ;)
W następnym tygodniu idę z Milanem na szczepienie. Wykupiłam mu maść robioną na krosteczki na buzi.. kurna 45 zł szok.
Mam nadzieję że chociaż zadziała skoro tyle kasy wywaliłam na to. Jak nie to się wścieknę:p
Ja mam ostatnio tragiczne wieczory dzień w dzień od 19 do 23-24 jest wrzask makabra ... za nic w świecie nie da się go uspokoić , ale za to później łądnie w nocy śpi jak uda sie zasnąć. Wczoraj np. zasną o 23.40 i obudził się o 3, 4 i 6 na karmienie więc ładnie ale cholercia jakby mi normalnie usypiał jeszcze i o normalnej porze, tak o 21 najlepiej to była bym w siódmym niebie. Teraz oczywiście od 6 rano nie śpi , rozgląda się i próbuje gaworzyć ;-) co kilka minut chce possać cyca i znowu oglądanie świata.
 
dzxiewczynki w dwupaczkach...już niedługo i was weźmie...mam tylko nadzieje że szybko wam pójdzie to rozpakowywanie

a ja wstałam na rzesach dzisiaj a tu tyle roboty, jeszcze z autem musze jechać do mechaniora bo oczywiście mój S jest w pracy i nie da rady...kuźwa jak ja bym chciała mieć 24h spokoju i tylko dla siebie:baffled:
 
reklama
Do góry