reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Na szybko przed drzemka - nasza choinka dziś śmietnik zaliczy - strasznie strasznie się sypie już.

Kasiek u nas dziecięce już przebrane. Prawie żadnego wyboru. A szukam już dla młodej sukienki ha majowe wesele.

Josie - moja też już przestała jeść. Śniadanie pół jajka, drugie - woda obiad - 4 łyżki rosolu który normalnie zjada z dokładka. A i marchew goyowana z rosolu. Tyle na dziś. Wczoraj - pół parówki, 4 zelki i galke loda. Wieczór zdecydowala się zjeść zimny rosół - 6 łyżek
 
reklama
Witam :-)

Ja ja wlasnie przed chwila pozbyłam sie choinki tzn rozebrałam ja i schowalam, mieliśmy sztuczna, miałam dość bo Wojtek od kilku dni zaczął ściągać wszystko z niej i za duzo mnie to nerwów kosztowało :-D Także juz spokój.

Munka ja nie piore ale od krótkiego czasu, wcześniej zawsze prałam wszystko nowe :tak:A teraz juz nie...teraz chłopakom naukupowalam rzeczy i ulozylam w szafie, prac bede jak raz założę a znając możliwości Wojtusia to założę na chwile i zaraz bedzie do przebrania a ubranie do prania :-D

Co za nudny dzien...maz juz poszedł spac, wrócił przed 10 rano, pobawił sie z chłopakami, zrobił obiad (żyć nie umierać) pozmywal po i poszedł spac :tak: A teraz juz ja siedzę do wieczora sama z nimi, Wojtek wlasnie śpi a Kuba nie moze sie doczekać jutrzejszego dnia (tak samo jak ja hehe) bo wraca do przedszkola, az do dzisiaj mieli przerwę świąteczna :tak:
Jak bedzie jutro w przedszkolu to ja ide z Wojtkiem na play grupę, raz w tygodniu jest ale zawsze cos, lepsze to niż siedzenie w domu.
 
Hejo :-)
Faktycznie ruch typowo weekendowo słaby :sorry:

U nas znowu choróbska :confused2: W dodatku tym razem złapało obu, głównie Kornela, bo ma wysoką tempkę i boli go głowa. Zaliczyliśmy dzisiaj lekarza dyżurnego (na marginesie: tłok masakryczny) i mamy infekcję wirusową. Jutro chłopaki jadą do babci, jak się nie polepszy, to idziemy do rodzinnego po zwolnienie.

Muńka ja już nie piorę ciuszków :happy: Zwłaszcza tych "wierzchnich", bo bieliźniane, to podobnie jak kasiek - jak są luzem, to przepiorę :tak: Chociaż też nie zawsze. No i co z tym dyskiem? Są zdjęcia czy przepadły? (ajajaj!)

Josie no to ładnie Ci młody śpi. Kurcze, mój bąbel uparcie budzi się w okolicach szóstej :dry: Chociaż nie mogę narzekać, bo przynajmniej wcześnie chodzi spać i mam wieczorem luz.

Polaa ja też dzisiaj wieczorem sama z chłopcami :tak: A co to "play grupa"?
 
Witam sie swiatecznie ale po swiatecznie :)

Iwon zdrowka dla chlopakow ... aj z tymi chorobami :|

Muńka ja jakos nie piore bo sie jakos nie sklada :p zakladam spontanicznie jak sobie przypomne

Josie ja to Ci zycze tylko zeby drugi byl lakomczuszkiem dlatego teraz Ty musisz duzo wsuwac coby mial do tego podstawy :)

Pola trzeba miec jakas rozrywke :) choc raz w tygodniu :)

Aronia
moze taka pochwala go zmobilizuje :D

Kasiek guzy szybko zejda a jaka frajda :p

no a ja wciaz w dwupaku ... ehhhh beznadzieja .... w srode wizyta ... oby okazalo sie ze cos sie posunelo na przod bo juz mi na mysl przychodzi ze nigdy nie urodze :p

a no i dzisiaj Nikos przeszedl samego siebie ... babel zrobil siku o 8:15 przed kosciolem ... potem poszlismy do kosciola... po nie chcal robic i pojechalismy po tesciowa i do szpitala do tescia ... nie wzielam nakladki bo mysle po co skoro zrobi siku w pieluche ... a on co ...
lapie sie za pieluche bo chce siku no to dawaj do kibelka zeby zrobil moze na stojaco albo na siedzaco jak go przytrzymam... i nic bo nie chce w taki sposob a do pieluchy tez "nie" .. i w ciagu dwoch godzin chyba z 5 takich prob i niiiiiic ... jeszcze przy ostatnim razie zobaczylam ze pampers taki przybruszony jakby kupka tez gdzies byla blisko... no to musielismy jechac na szybcika do domu (ok 35 km zeby nocnik byl) czujecie ze dojechal o suchej pieluszcze i zrobil siku dopiero na nocnik i kupe tak samo ... oszalalam bo to bylo od 8:15 do ok 13:30

az sie boje o jego pecherz :| bo takie trzymanie to niezdrowe ...

potem sikal normalnie do nocniczka bez wstrzymywania ... ale moral taki nakladka musi byc w samochodzie ... bo wczoraj u mojego brata ladnie siknal na sedesie ale mielismy akurat nakladke
 
Ostatnia edycja:
Iwon to takie zabawy dla malych dzieci :tak: Razem z mamami, dzieci sie bawią, czytanie bajeczek itp a mamy sobie mogą porozmawiać :) fajna sprawa. Przygotowanie przed przedszkolem :) z Kuba byłam tylko kilka razy. Ale z Wojtkiem zamierzam chodzic. Zawsze to jakaś rozrywka :tak:
A co siedzenia z chłopakami to ja niestety codziennie tak mam, oprócz weekendów :) tzn piątkow i sobót, bo w niedziele na noc moj juz idzie do pracy, raz na 19 raz na 24, zależy jaka trasa, juz sie przyzwyczailam, ze z nimi jestem sama ale w poniedziałki zawsze najgorzej (rozleniwiona po weekendzie ).

Zdrowka dla chłopaków,


Kasienka moj Kuba bardzo rzadko robi siusiu. Wytrzymuje bardzo długo, az w szoku jestem. Co do porodu jeszcze masz trochę czasu, nic sie nie martw, urodzisz szybciej niż myślisz ;-)
 
U mnie tez dzis choinka poszla... Musze jakas ozdobe zimowa z lampkami wymyslic bo nie napatrzylam sie
W ogole to caly dzien sprzatalam, na szczescie mlody dzis lepiej to sie dalo

Kasienka niezle z tym pampkiem... Od jednego razu pewnie mu nic nie bedzie. Wlasnie musze ta nakladke kupic, moze sie przekona.. Ostatnio jak idzie ze mna siku i ja siadam na kibelek to on w ciuchach na nocnik i steka:) a ojcu sie bacznie przyglada podczas sikania :D

Aylin ty mnie rozumiesz z tym jedzeniem:/ lacze sie w bolu. Nam obiad nawet poszedl dzis, ponad polowe porcji zjadl, na podwieczorek usmazylam mu racuchy z jablkami bo juz mi go bylo zal i zjadl 7 takich na lyzke. Mam nadzieje ze go brzuch w nocy nie rozboli....
 
Ostatnia edycja:
Josie u nas też była chwilowa poprawa - po drzemce zjadła gulasz z królika. Godzinę później kaszę gruczana i sorowke z kapusty kiszonej a na deser nie do końca rozmrozone owoce. Ale po 18 już nic nie tknela. Nawet ulubionego serka koziego. Moja mama się śmieje że młoda zrzuca kg po świętach.
 
Iwon- dysk nadal nie działa. Już go dziś S rozebrał (dysk generalnie bez opcji otworzenia). Jakiś kabel potrzebny,żeby zobaczyć czy wsio na dysku jest,więc jutro S ma kupić.
Zdrówka dla chłopaków!!

Kasienka- niezły jest Nikoś z tym sikaniem!!! Doroślak z niego :-)

G dzis na kolacje zjadła miseczke kaszki,a jak się polozyła zaczęła wołać "am"!!!!! Myślalam,ze to sciema,żeby nie isc spac,ale po chwili S poszedł zrobić jej mleko i wypiła całą butle :eek:
 
Ehh, siedzimy z młodym sami w domku- O. poszła do szkoły a K. do pracy po 2-tygodniowej przerwie. I jakoś mi dziwnie tak, nie mogę znaleźć sobie miejsca

Josiemłody podjada między posiłkami chrupki, paluszki, owoce itp ale on ładnie je. Myślę, że dobrze robisz, że nie zapychasz go dodatkowo chrupkami

Muńka ja już dawno nie piorę ciuszków

Polaa fajna sprawa z tą play grupą

Iwon zdrówka dla chłopców

Kasienka to się Nikoś zawziął z siusianiem. My nadal daleko w lesie, jedynie kupkę woła.
 
reklama
Poczulam w nocy pierwsze prawdziwe kopniaczki w kierunku mojej reki !!!!! Malenka nozka sie ze mna w koncu przywitala:) pieknie!!!
 
Do góry