reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny wielkie dzięki za życzenia. Szymek wysyła buziaki z podziękowaniem, cmok...

U nas rodzinka od dzisiaj do końca tygodnia więc czasu na BB praktycznie zero. Wlasnie dopiero zamierzam kłaść sie spać. Postaram sie zaglądać w miarę możliwości i wybaczcie, ze nie odpisze każdej ale padam na ryjek.

Słodkich snów.
 
reklama
Hej

Ja sobie karmie i nadrabiam was:)

Aylin ten twoj tort piekny, podziwiam!!! Tysi smakowal? Bo moj oczywiscie torta nie tknal, placek drozdzowy pwszem ale tort jest ble... A mielismy pyszny (z cukierni...) bialy biszkopt i masa truskawkowa

Jas mne dzis zaskoczyl na maksa, zmieniam mu pieluche a pn do dmnie z tekstem: jas malo dzidziom jas cicia am! Myslalam ze padne... Pierwszy raz w ogole slowo cyc padlo

Sunshine wspolczuje guza!

Munka wy nadal te kupki meczycie:(

Mlodak gratulacje:)
U nas postep pieluszkowy bo zaczal kojarzyc kiedy robi siku i pokazuje wtedy na pampersa i mowi jas siuuuu! Ale nie odpieluchowuje na razie bo 3 lipca mamy operacje na siusiaku wiec wole to przeczekac w pampersie jeszcze. Kupe wola i robi wszystkie na nocnik no chyba ze po spaniu sie zbierze poki jest sam w pokoju
 
Sylka przeoczylam ... sto latek dla Szymusia !!!!'

Munka
dobrze ze szkody niewielkie !!!

Aronia :D

Josie oj z tym cycem to nie wiem czy dobrze ... on chyba mocno przezywa Frania ... moj mial tak chwile ze chcial do cyca a potem nocki byly srednie bo sie z takim wyciem budzil ... teraz juz ok ale z trzy cztery dni bylo ciezko
 
Hej

Na poczatek spożnione życzenia dla naszych dwulatków : Tysia, Jaś, Szymek wszystkiego najlepszego.

U nas ok.
Mnie dziś boli głowa i jest mi nie dobrze:confused:, koleżanka z pracy znacząco sie uśmiechneła, jak jej to oznajmiłam:-D
Oby sie myliła.

Josie - podejrzewan ze Jaś bedzie czesto prosił o cyca, Adi tez miał taki etap
Sylka - udanego czasu z rodzinka
Aga - nie ciekawie z tym powrotem brata, ja tez bym tak zareagowała.
Asik dzieki za pamieć i gratulacje dla Olci
Aylin - piekny tort :)
 
Hej:)
Munka, zsuwazylas, ze w opisie tej memo jest 'dla chlopcow'...;) ? Nie znosze tego, jak nie ma rozu i ksiezniczek to dziewczynkom ma sie nie podobac? Ja pierdziu... a obrazki fajne, swoja droga, akurat wczoraj myslalam o memory:)
No i fajnie bylo sie spotkac:)
Poszlismy jeszcze na plac zabaw, Goga zjezdzala z takiej oto rury:
(Chwilowo obrazek nie chce sie wgrac... wrrr)

Aylin tort mistrzostwo. Ja wlasnie zaczynam cos planowac na Gogowe urodziny.
Dylematy, dylematy...
Gdzie, kto, co... ehhh.

Sunshine, guz paskudny. Mam nadzieje, ze to po nim jestes tak roztrzesiona a nie po czyms jeszcze...

Usciski i caluski dla Jubilatow, oczywiscie:)

Aga, wspolczuje. No i rozumiem, ze pokoj Antka zabiora, bo byl wczesniej brata... masakra, nie mozna nic zaplanowac. Moze poszukaj opieki u kogos na miejscu?
 
Josie, Goga tez miala pare razy podejscie do mnie, gdy karmilam Jila, z oblizywaniem sie;) pomoglo, gdy porozmawialam z nia na ten temat, na zasadzie: Julo je cycusia, ty tez bys chciala, prawda? Miala wtedy szanse przyznac, ze tak i zrobilo jej sie lepiej. A najbardziej pomoglo, gdy powiedzialam, ze przeciez tez pilas mleczko z cycusia, gdy bylas taka mala jak Julo. A teraz pijesz z butelki, itp.
 
czy ja jestem dziwna ? ale jak mozna zapomniec o wlasnym dziecku na 8 godzin ? to a propo tej 3 letniej dziewczynki co zmarla w samochodzie
 
Wczoraj dzieciaki miały frajdę u sąsiadów. Razem z koleżanką pluskali się w basenie:-) Damian nawet zaliczył nurka pod wodę.
niestety dziś O. trochę kaszle i nie wiem czy napuszczać wody do naszego basenu? z drugiej strony dziś znów ponad 30 st

Aga nic dziwnego, że się wkurzyłaś, zareagowałabym tak samo. Może jeszcze jest jakaś szansa, że jednak się nie wprowadzą?

Sunshine co się dzieje?

Aronia dobry jest z tym mleczkiem:-D

Muńka wspołczuję. Ja miałam podobną sytuację jak byłam w ciązy z młodym. Cofałam, coś mnie zakłuło i przywaliłam:baffled: Tak się zestresowałam, że wylądowałam w szpitalu na prawie 2 tyg

Sylka udanego pobytu z rodzinką

Josie Jas widzi, że małego karmisz to on też się domaga. Tak jak Kasienka pisze może być trudno przez kilka dni, dopóki nie zrozumie.

Andzia współczuję złego samopoczucia.

No i się pochwalę, od piątku biegam:tak: nie są to jeszcze jakieś długie dystanse, pierwszy raz dyszałam gorzej jak parowóz:-D ale juz jest coraz lepiej.

a tu pierwszy zdobyty dyplom za osiągnięcia taneczne:happy2:
IMG_3803.jpg
 

Załączniki

  • IMG_3803.jpg
    IMG_3803.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Kasienka - ja tez nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, nie dopuszczam do siebie takich mysli,ze moge zapomniec o dziecku, ale.... nie wiadomo jak było w tym przypadku, ludzie maja tyle na głowie, ciagły pośpiech.... nie usprawiedliwiam ,ale tez nie potępiam tego ojca, nie potrafie, współczuje:-(
Ale tych co sobie poszli na spacer i świadomie zostawili 3 letniego syna w samochodzie :wściekła/y::angry:

Asik - jeździsz na rowerze, biegasz ... wow super :-)

To i ja sie pochwale, ćwicze na siłowni nadal, nie poddałam sie. Wczoraj robiłam pomiary i na wadze nie wiele mniej , ale 12 % tłuszczu pzremieniło sie ( w przenośni) w mięsnie:-) a ćwicze nie cały miesiac. No i w koncu pozbyłam sie brzucha, do ideąłu jeszcze daleko, ale juz nikt nie podejrzewa ciązy :-p:-D
 
Do góry