reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Polciu wszystkiego najlepszego sloneczko!!!
37049_2-Niech-Ci-sonkociepo--9325.jpg

czy ja jestem dziwna ? ale jak mozna zapomniec o wlasnym dziecku na 8 godzin ? to a propo tej 3 letniej dziewczynki co zmarla w samochodzie
nie, nie jesteś dziwna! też sobie nie wyobrażam jak można zapomnieś o dziecku!!! ale i współczuje tym rodzicom

Andzia gratuluję zawzięcia i pierwszych sukcesów. Do mojego "zestawu" muszę jeszcze dołożyć jakieś ćwiczenia właśnie na brzuch tylko, że ja nie lubię ćwiczyć w domu

Aylin czy mogłabyś mi napisać jak robisz masę piankową?

Niespodzianka co się dzieje, jakie decyzje?

Sunshine oby to jednak nie było nic poważnego &&&
 

Załączniki

  • 37049_2-Niech-Ci-sonkociepo--9325.jpg
    37049_2-Niech-Ci-sonkociepo--9325.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 42
Alijenka z uszami to ja bym jednak poszła do lekarza.

A propos uszu : Adi mnie dzis rano przestraszył, wstał i mówi,ze go ucho boli i pcha palca do środka. Ale zrobiąłm ten test z pzrytknieciem uszka i nic, w końcu doszedł do wniosku ze go swędzi... oby.

Asik a no właśnie ja tez w domu jakoś nie moge sie zmusić. Czasem pocwicze z Ewka, albo postoje 10 min na VibroMaxie.
 
andzia więc tak u nas zarejestrować się do lekarza to sukces, chyba że stoję pod ośrodkiem w kolejce już od 6 rano i ciągnę ze sobą dziecko, jak już się mi uda zarejestrować to muszę iść z dzieckiem bo nie mam jej z kim zostawić, a nie chcę jej narażać na dodatkowe infekcje bo ona ma już tylko lekki kaszelek i katar na wykończeniu, a uszy mnie nie bolą tylko mam je zatkane od kataru
 
Ostatnia edycja:
Upiorny dwulatek?


andzia no niestety, wczoraj kombinowałam jak tu udac się na policję bo dostałam wezwanie na dziś na 9 ale oczywiście jak pójdę z małą na przesłuchanie, a wczoraj nawinął się mój K bo wrócił do domu na chwilę, udało mi się spotkać na komisariacie tego pana co ma mnie przesłuchiwać i w trakcie przesłuchania mój K już 4 razy do mnie dzwonił bo dostał wezwanie i musiał jechać. Ma urlop ale od 19 czerwca to ja już zapewne będę zdrowa :-):-)
 
u mnie ciężko ze wszystkim

fryzjer
lekarz
kosmetyczka
wolna chwila dla siebie bo kuźwa ostatnio nawet wieczorem już nie mam jej, mała chodzi spać o 22-23 dopiero
itd......itp........................

ciągle ciągle z małą, nawet tampona wymieniam z małą i w ogóle wszystko robię już z małą
 
Dziewczyny,
jako, że urodziny mojej Gogi zbliżają się nieubłaganie, postanowiłam jednak imprę zrobić. Z braku odpowiedniego miejsca u mojej siorki w domu. Plus: ogródek:) więc i gilować można:) Poproszę zatem o sprawdzone przepisy na jakieś frykaśności gilowe. Plus ciasta letnie, np jakiś tort samorobiącyy się i zawszewychodzący;) Aga tu chyba pisała o jakimś z bitą śmietaną i maskarpetą... poproszę przepis:) no a gilowe to na sam gil plus jakieś sałatki... plis plis plis...
 
reklama
MsMickey, na początek, bo zapomnę :) robiłam go trzy razy i nie tylko ja- prosty i smaczny Moje Wypieki | Tort śmietankowo - truskawkowy, najprostszy


Witam :) wczoraj do południa byliśmy na działce i młody miał basen z wodą, a dziś ma dwa mini baseniki na balkonie plus tor wodny więc jest radości co nie miara :)

A co Was nagralo przekopywac trawnik/ugor w taki upal? Przeciez nowa trawa mialaby marne szanse na wzrost. Pol biedy, ze oddal kase :sorry:
To był kawałek chwastów jeszcze nie przekopany po starym właścicielu, póki co przygotowaliśmy pod sianie i czekamy jak upały miną :) a wczoraj jeszcze odkryliśmy 20 płyt chodnikowych które miał gościu wywieźć, a je zakopał :angry:
Dobre z cycusiem :D a Wy często się jeszcze cycujecie>?


Aga, wspolczuje. No i rozumiem, ze pokoj Antka zabiora, bo byl wczesniej brata... masakra, nie mozna nic zaplanowac. Moze poszukaj opieki u kogos na miejscu?
Tak pokój który robiłam pod Antka, a teraz w nim śpimy. I powiem Wam, ze rozumiem sytuacje i tego, ze może nie potrafią dobrze gospodarować kasą i im ciężko, ale szkoda mi, ze tyle się narobiłam (szlifowałam ręcznie ściany) itp. i musze to tak zostawić :( i jakoś mieszkanie z nimi ....może jakoś bardzo ciasno nie będzie, bo jednak jest te ponad 70metrów, ale będą spięcia będą :/
Wczoraj dzieciaki miały frajdę u sąsiadów. Razem z koleżanką pluskali się w basenie:-) Damian nawet zaliczył nurka pod wodę.
niestety dziś O. trochę kaszle i nie wiem czy napuszczać wody do naszego basenu? z drugiej strony dziś znów ponad 30 st
Brawo dla córci!! no i mamy też za bieganie!!! Mój smarka, ale jest tak ciepło, ze kąpie się też.

To i ja sie pochwale, ćwicze na siłowni nadal, nie poddałam sie. Wczoraj robiłam pomiary i na wadze nie wiele mniej , ale 12 % tłuszczu pzremieniło sie ( w przenośni) w mięsnie:-) a ćwicze nie cały miesiac. No i w koncu pozbyłam sie brzucha, do ideąłu jeszcze daleko, ale juz nikt nie podejrzewa ciązy :-p:-D
Oj mamuśka widzę, ze się wkręciłaś super!!!

Sunshine oj to się stracha najadłaś trzymam kciuki by już się nie powtórzyło!!!

Muńka biedny Gabiszonek z tymi kupkami :(

Poleczko kochana najlepsze życzonka!!!!
Zobacz załącznik 628637


Zobacz załącznik 628638
Szymonku dla Ciebie też Najlepszego!!!



Coś jeszcze miałam hmm no nic idę sobie kawkę zrobić.

Aylin czy kot tez z pianek jest zrobiony??
 
Do góry