reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

A tak wyglada teraz moj skalniak. Roslinki trochę urosly
 

Załączniki

  • 1407606010328.jpg
    1407606010328.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 43
  • 1407606024656.jpg
    1407606024656.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 39
  • 1407606042626.jpg
    1407606042626.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Alijenka - skalniak przepiękny. Miałam taki nieduży, roślinki udało nam się kupić takie naprawdę oryginalne i co??? Hortensja się tak rozrosła, że skalniak zginął... ale Twój jest na prawdę ładny i ma dużo miejsca, żeby móc sie rozrosnąć.

Aylin - to prawda, nasz czosnek jest smaczniejszy, ale tutaj to głównie Made in China, czasami tylko jakiś hiszpański czy portugalski, ale to jest jakiś inny czosnek - jakiś Elephant Garlic - on ma dużo większe ząbki i jest inny w smaku. Mi nie bardzo odpowiada.

Kasiek - no powiem Ci szczerze, że ja tutaj to tez tylko polską musztardę kupuję, bo angielska mi nie smakuje.
 
katrina no ja mam też hortensje ale raczej na skalniak sadziłam takie roślinki co są niskie i bardziej płożące albo takie co doratstają do 30 cm maksymalnie no oprócz tych iglaków bo to sadziła K mama, w przyszłości muszę je przesadzić

Sunshine super relaksik :-):-)

Mój K wróćił o 24 i pojechał już do Holandii normalnie od poniedziałku widujemy się po 30 min co 3 dni :-:)-(
 
hej

Muńka fajnie, że jest postęp i tak zastanawiam się czy przypadkiem to nie jest tak, że ty bardziej od G przeżywasz;-)

Kasienka bidulko współczuję ci tej sytuacji... S też wisiał na cycu często, ale był sam jeden, musi ci być na prawdę cieżko... żal się nam tutaj bez skrupułów!

Alijenka super skalniak!!! widać, że włożyłaś w niego mnóstwo pracy :yes: i współczuję sytuacji z K :(
 
zaza skalniak jak skalniak już zapomniała ile się pracy w niego włożyło teraz to podwórko, które jest na wcześniejszych zdjęciach to moja najnowsza praca :-):-) ale jeszcze dużo brakuje bo K ciągle w pracy i nie ma kiedy tego wszystkiego dokończyć, skubiemy jak on wróci i po kawałku coś się robi, jeszcze jedna część nam została do zrobienia
 
Sunshine wow! Potem pokaz postepy jak skonczycie:)

Alijenka zwirek jak u mnie przy plocie tj.u mnie na razie tylko geowloknina ale juz przywieziony. Kurde pokaze M ten pomysl na dwukolorowy i chyba odgapie...boskie! A powiedz mi kochana skad masz te biale plyty pod drzewem i w jakiej mniej wiecej cenie? Cudo! Moj M obrządza rosliny (taki mamy uklad ze ja wnetrze domu on podworko) i narabal tych pierdzielonch roslin jedna kolo drugiej kretyn nie kuma ze mu to sie rozrosnie. Na poczatku tak mnie to wpienialo ale olewam teraz, potem bedzie zalowal.

M tak mnie wpienil ze jak tu sie nie denerwowac. Udaje ze go nie widze i nie slysze! Zgubil Poli lopatki nad jeziorem i zwalil na mnie. Ja mu pokaze...
 
kasiek to nie są płyty to jest łupek tak się ten kamień nazywa a cena jest różna od 360 zł za tonę my mieliśmy 2 palety a ile ton na jednej palecie nie wiem K za to płacił i mieliśmy to w okazjonalnej cenie bo ktoś komuś nie zapłacił za plac na którym to składował i myśmy zapłacili za to, nie było wyboru koloru także braliśmy co było bo cena była rewelacyjna
4475974489_4
 
reklama
Aylin - koniecznie przylatuj I jak oproznisz torbe z ogorkow to zapakujez tam kamyki - tego u nas dostatek!!! Nawet na plazy u nas takich lupkow od groma. A jak bedzie malo to wystarczy tylko ruszyć ziemie lopata I gotowe!!
 
Do góry