reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dzięki buziak. O przedwczesnych porodach mówiła mi lekarka, a potem czytałam też w necie. Z tym że przedwczesny poród, to może być nie 2-3tyg przed terminem, ale generalnie w każdej chwili, a to może być bardzo niebezpieczne. Oczywiście dostałam antybiotyk i dzisiaj go wezmę, ale lekarka sama powiedziała że to się ciężko leczy i jednej kobiecie ten antybiotyk pomoże, a innej nie. Dlatego się tym martwię.

A co do tego ostatniego wpisu w nerwach, to ja już go usunęłam, bo głupio mi się zrobiło. Ale naprawdę się boję :zawstydzona/y:.
 
reklama
Witam się i ja :-D

Witajcie dziewczyny.

Byłam wczoraj u mojej gin z NFZu, odebrałam wyniki posiewu moczu i trochę się zmartwiłam. Wynik okazał się dodatni :-(. Mam bakterię E Coli, dostałam antybiotyk, ale czytałam, że to się ciężko leczy, a konsekwencją tego badziewia może być przedwczesny poród :-(. Strasznie się boję o moją córeńkę. A w dodatku brzuch mnie boli, a pani doktor mówi że to normalne i mam brać nospe. Ale ile tego mozna brac? Wiem że mogą to brać kobiety w ciąży, ale w nadmiarze, to chyba wszystko szkodzi, co?

Buuuu, ciężki mam dziś dzień :-(.
a Ty koleżanko spokojnie tam i nie stresuj dzidzi !!!!! :-) będzie wszystko dobrze !!!!! i nie możesz innej myśli dopuszczać do siebie !!!!
ja też ciągle mówię że urodzę wcześniej :-p

nioo a ja odebrałam wyniki tylko jeszcze glukoza zobaczymy jak wyszła ale ogólnie wszystko oki zrobiłam sobie dodatkowo elektrolity i tarczycę to w sumie potasu mam troszkę mniej bo mam 3,4 a norma zaczyna się od 3,5 nioo i białych krwinek mam ciutkę więcej, tarczyca ft4 mam na dolnym pograniczu bo zaczyna się od 0,93 a ja mam 0.937, internista powiedział że to są dobre wyniki jak dla kobiety w ciąży i że jestem zdrowa jak byk !!!!

a i co najważniejsze martwiłam się tym swoim pulsem ale EKG wyszło w normie także żadnych wad nie mam :-)
 
Ostatnia edycja:
nozyczki,scierke i zabawke chłopców:baffled:
:laugh2::laugh2::laugh2:

josie widzisz jaką mamuśki z BB mają moc sprawczą;-) a dziąsłami się nie przejmuj, bo to normalne, ja codziennie po przebudzeniu czuję posmak krwi w buzi:baffled: wyniki nie są chyba takie złe, ale ja tam się nie znam... napisz później jak było na wizycie!

alijenka gratuluję wyników!
 
Dzięki kochane za dobre słowo. Łyknęłam kolejną nospe, pomogło na całe pół godziny, więc trochę się uspokoiłam. Ale znowu zaczyna boleć :-(. Kurcze, a ja myślałam że wytrzymała jestem :-(.

Alijenka, super nowinki. Cieszę się bardzo że u was wszystko w porządku. Oby tak dalej :)
 
hahha buziak czyzby odtwarzali porod przez cesarke?

nie rozumiem :-D:-D

matmaks - ja i niektóre z nas mamy łozysko nisko osadzone - to tez moze byc przyczyna porodu przedwczesnego:baffled:, niektóre maja problem z tętnem czy cisnieniem, z obrzekami, z roznymi innymi chorobami - a one wszystkie moga byc przyczyna za szybkiego porodu.
Ja taki przezyłam i teraz tez nawet myslec nie chce o tym, ze jestem w grupie wysokiego ryzyka:baffled: A na przyszłosc podpowiem Ci tylko, zebys nie przejmowała sie opiniami z netu bo tam nie ma pozytywnych inf. Jesli w danym temacie 7 osobom uda sie pomyslnie rozwiazac problem a 3wyjda ze szwankiem to te 3pojda i opisza cos w necie, pamietaj!!!
I nie denerwuj sie niepotrzebnie, bo jeszcze nie zaczełas brac leków a juz sie martwisz ze nie zadziałaja;-)
 
jednak mi glukoza źle wyszła :-p po 2 godz zamiast spadac to mi rośnie i wynik po 1 godz to 150 a po 2 to 160 :-p

No ja też glukozę miałam złą ale 50g. Dostałam skierowanie na badanie tym razem diagnostyczne 75g i zamierzam je zrobić na początku lutego. Aż się boję.

Od wczoraj tez biorę żelazo i o dziwo mam baaaaardzo luźną koopę. Nie jest to biegunka, ale dzisiaj już 3 raz na kibelku byłam. Niestety spada mi hemoglobina, ostatnio miałam 12,5 tyś, a teraz 11,4 tyś i to już podobno poniżej normy i ginka boi się anemii.

Miśki2 - ja spodnie kupowałam w Maximusie. O ile dobrze pamiętam jesteś z Żyrardowa.

Ceny od 60zł do 150zł. Za swoje czarne jeansy dałam 80zł bo chciałam z takie co mają możliwość zmniejszania i zwiększania obwodu w pasie. Nie pamiętam numeru boksu, ale bylo to na pewno w hali B.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry