reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Duszek, a Paniw Labie mi powiedziała,ze tak moze być?Jestes pewna,ze tak byc nie może? Bo jesli masz 100% pewności, to albo żle zbadali krew, albo mi dziecko w szpitalu podmienili, bo 3 opcja jest niemożliwa, bo nie zdradziłam Maćka....edek: okazuje się,że M nie ejst przekoanany jaka ma grupę krwi.....nienormalny....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,

malo co nadrobilam, prawie nic jak mam być szczera :zawstydzona/y: Ale dzisiaj cały dzien poza domem, pojechaliśmy do innej miejscowości pochodzić po sklepach i obkupilam chłopaków na lato, o sobie jak zwykle zapomniałam.

Dziekije bardzo za życzenia w imieniu Wojtusia, miło nam :tak:

Jutro sie odezwę i poczytam dokładnie co u Was ;-)
 
Avo dziecka ci raczej nie podmienili bo przeciez obie bardzo podobne!!!

Bylismy dzis na placu zabaw!! Pierwszy raz:-) zaliczona hustawka zjezdzalnia i takie bujaczki na sprezynach - nie wiem skad ale od razu umial sie bujac na tym:-) banan na twarzy non stop a jak wracal do wozka to wrzask w ramach protestu:-) ale super:-) a pozniej bylismy w restauracji i padl chyba od tych wrazen i prawie caly nasz obiad przespal:-)
 
Avo dziecka ci raczej nie podmienili bo przeciez obie bardzo podobne!!!

Bylismy dzis na placu zabaw!! Pierwszy raz:-) zaliczona hustawka zjezdzalnia i takie bujaczki na sprezynach - nie wiem skad ale od razu umial sie bujac na tym:-) banan na twarzy non stop a jak wracal do wozka to wrzask w ramach protestu:-) ale super:-) a pozniej bylismy w restauracji i padl chyba od tych wrazen i prawie caly nasz obiad przespal:-)

żartowałam z ta podmianą:) okazuje się,ze Maciek nie ejst pewny jaka ma grupe krwi- pewnie AB:) ach CI faceci....
a przed nami dopiero pierwsza wizyta na placu- ie moge się doczekać jej reakcji:)
 
Mlodak ja zakladam rajjstopy spodnie i butki. Na gore ma body na to sweterek i kurteczke ale ja mam taka cienka kurteczke co nawet rekawy ma niepodbite polarem, stad ten sweter. I jak nie spi to sobie siedzi w wozku luzem a jak zasnie przykrywam spiworkiem
 
Piszę posta już od 16tej i cały czas coś do tego komp mi nawala :(
Ja jak wyszłam dziś o 9:30 na działkę tak wróciłam po 15tej, a przy okazji zaliczyłam zebranie działkowców :D
I co emeryci zagłosowali na mnie bym została członkiem zarządu komisji rewizyjnej czy jakoś tak :szok:40 głosów na tak, zero wstrzymać i sprzeciwów- jednym słowem wrobili mnie. :D

My wczoraj zaliczyliśmy plac zabaw i Antkowi bardzo się podoba:) w poniedziałek jedziemy pierwszy raz do zoo, mam nadzieję, ze mu się spodoba bo kupiłam roczny karnet.

Co ja jeszcze miałam napisać hmm
Alijenka mam nadzieje, ze w końcu się spotkamy ja Ci mówię jak nie przyjedziesz do tego wrocka to my się tam u Ciebie zjawimy :D chyba, ze będziecie się bać mojego małego boksera:baffled::baffled:

Zdrówka dla Wszystkich chorowitków małych i dużych.

Najlepszego dla Wojtka!!
 
reklama
Avo dziecka ci raczej nie podmienili bo przeciez obie bardzo podobne!!!

Bylismy dzis na placu zabaw!! Pierwszy raz:-) zaliczona hustawka zjezdzalnia i takie bujaczki na sprezynach - nie wiem skad ale od razu umial sie bujac na tym:-) banan na twarzy non stop a jak wracal do wozka to wrzask w ramach protestu:-) ale super:-) a pozniej bylismy w restauracji i padl chyba od tych wrazen i prawie caly nasz obiad przespal:-)

josie u mnie to samo ja dziś też pierwszy raz z małą zaliczyłam plac zabaw, zresztą zdjęcia też wkleiłam :-)

my też, my te z :) zdjęcie tylko komórka strzelone :) Ale moze jutro nadrobimy. Mała zachwycona hustawką.

Avo - musi mieć AB. Ale z facetami tak to bywa :)
 
Do góry