reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hihihhi Terii chcialabym rego hota pisac ;)

Cos tam niby łapie E sie smieje ze powinnam wiedziec czy to to bo przeciez raz juz mialam.
Przed chwila pogonilo mnie ze HO HO a ze wszyscy jedlismy to samo wiec obyyyy to na TO :p

Ale jajaj ze wygralismy !!!!
 
reklama
Teri
Jesteś pierwsza co zna muco. W szoku jestem bo nie wiem czemu lekarze tego nie polecają
Mikoto
Super ze dzień udany, wyśpijcie się. Mi dziś dzieci się coś budzą bardzo
Gosiak
Ojej czekamy czekamy !
 
Cześć kochane :-). Siedzę w pracy na dyżurze nocnym i postanowiłam zerknąć ;-).
Gosiak !!!????? I co i co ...????????????????????????

Śpiąca jestem a stos dokumentacji do przejrzenia :-(. będę zerkać czy Nela się rodzi :tak:
 
Witam się porannie!

Jeszcze nawet nie wstałam, Zosia i J. Śpią. To była spokojna noc, wstałam tylko raz,by okryć Zosie.


Teri super ze nie porzuciłas ćwiczeń! :-D jak noc? Wyspalyscie się?


Gosiak jak się czujesz?

Wisienka jak noc? Dzieci spaly spokojnie? Jakie macie plany na dzisiaj?


MatkaEwa co u Was???


Kingusia jak Laura? Dala pospać?


Palin noc przespana? Jak Mikołaj?
 
Mikoto, ranny ptaszku :tak: Już od świtu dbasz o Nas :tak:. U mnie pracowicie i w biegu niestety . Bardzo tęsknię za czasem kiedy siedziałam w domu z dziećmi - niestety ten bezpowrotnie minął :-(. Dzieci trochę chorowały ( na szczęście obyło się bez antybiotyków) . Ja trzy razy w tygodniu na dyżurach 12 godzinnych w ośrodku , wracam wykończona . Nocki trochę spokojniejsze są bo pacjenci śpią , mam czas na uzupełnienie dokumentacji wtedy . Ale taki dzień po nocce to też do bani , bo jestem niewyspana :sorry2:. Brakuje mi Was....
Jasio fajny jest - wesoły , wygłupy z rodzeństwem , zabawa .... Martwi mnie tylko , ze niewiele mówi . Wydaje mi się , ze to przez smoczek , którego jak dorwie to nie chce oddać . Muszę się zmobilizować i odstawiać mu tę przyjemność . Nocki przesypia pięknie , w ciągu dnia ma jedną drzemkę ok 2 godzinną . Zajada ze smakiem wszystko to co my . Dalej nie pije mleka . Raz dziennie kaszkę na modyfikowanym zjada i to tyle . Taki uparciuch - mleko nie smakuje i koniec .
Starszaki dzielnie do szkoły chodzą , Zosia dodatkowo na gitarę i siatkówkę , Wojtek na basen , Zuza oporuje i nie chce na dodatkowe zajęcia :sorry2:. Wozimy więc te nasze pociechy jak taksówka . Poza tym codzienność - zakupy , porządki , góry prania nie do opanowania ..... I tak czas płynie ... Pozdrawiam Was i ściskam mocno . Wpadnę pewnie na kolejnej nocce ;-).
Gosiak - jak tam ????? Oj ciekawa jestem tej córuni Waszej i Palinowej też :-)
Anillek - Pozdrawiam na łonie BB :-D.
A gdzie nasza Wenusjanka ???????????
 
Witam
U nas noc fatalna. Miki po kilku pobudkach spi do teraz Ale Toś budził się z 15 razy. Prawie nie spałam. Nie wiem czemu on nie spał i co go budziło. Teraz on bawi się w najlepsze... od 6 a ja siedzę i oczy mi ze zmęczenia lzawia
Mikotku
Super ze noc dobra. Ja dziś pójdę z dzieciakami na spacer do parku, potem mam nadzieję Tosiu zasnie a my z Mila pobawimy się ciastolina. Jak P wstanie pojedziemy do lasu po szyszki do stroików i choinek na Boże Narodzenie. A u was jakie plany ?
 
Dzień dobry

U nas juz po spaniu. Nasz Zegareczek tuz przed 7 sam wstaje na antybiotyk, a juz jak wstanie to nie ma leżenia, zaraz goni ścielić łóżka.
Wczoraj poszlak posta, padł mi tablet, a z tel to sobie mogę tylko poczytać.

Justa, Miki ostatnio okupuje tate (wreszcie ma okazje się przekonać jak to jest być ciaganyum do zabaw przez młodego przez calyndzien, he he), wiec i tak mam lżej. Ja tylko pilnuje przyrządzania i pór spożywania posiłków, drzemek itp.
Fajnie, ze Wam się te nocki juz normują.
U nas to chyba owocowki musiały się pojawić, bo jak tylko owoce znikły ze stołu to i ugryzienia zmalały. Do tego RAID w kontakcie. Oby juz minęło.

Teri, dziś jedziemy po ten mucofluid, bo wieczorem Miki ma naprawdę problem z twardym zaśnięciem. Podświadomie chce się przestawić na nos i aż bezdechu łapie albomsie dławi.
Ząbek nr 9. U nas tez nu jak się o przebija to zanim na dobre wylezą to juz szmat czasu musi upłynąć. Do tej pory w całości widnieją mu tylko te dolne jedynki, górne są w mniej więcej połowie, dwójki jeszcze mniej, a 3 najpóźniejsze to tylko zaznaczyły swoją obecność.
No dziś musimy jeszcze poprawić łysinke, bo tak się wiercił na taborecie, że na głowie ma zęby. Choć po nocy to się zastanawiam, czy ruszać.


Mikoto, mniej spalam, ale po wczesniejszych nockach i tak jest dużo lepiej. Miki wieczorem miał problem ze złapaniem snu, budził się wstawał. Męczył nos, a później chyba o koliły igielki na głowie bo kręcił tą głową nie mógł jej obie dobrze ułożyć. Musi się przyzwyczaić do nowej fryzury, mam nadzieje, ze z każdym dniem będzie lepiej.
Fajnie, że Am się popołudnie udalo

Matka Ewa, zapraszamy częściej, nie tylko przy okazji dyżuru ;-) Miki te nie wiele mówi, a smoczek dostaje tylko do spania lub przy mega płaczu. Woli zaprowadzic i pokazac o co mu chodzi. Może Jasia taka uroda i jeszcze się rozgada.

Wisienka, współczuje nocki. U nas tez była krecąco budząca. Może wyslij P z dziećmi do lasu (chyba go nie zgubią :p ), a sama odpocznij. Jak zatoki?

Czas się brać za śniadanie. Mam mega ochotę na bliny i jajka sadzone...
 
Jestem z kawą :-D uwielbiam te poranki :-D


MatkaEwa super,że u Was wszystko dobrze! Co do odsmoczkowania, nie pomogę :-( Zosia była odsmoczkowana z dnia na dzień, Zabrałam smoka jak.zasnęła bez niego i juz się nie upominala, z tym ze Zosia miała smoczka tylko do usypiania.


Wisienka współczuję nocy :-( wiem co to znaczy:-( Zosia ostatnio miała kilka takich nocy. Zapachnialo mi Świętami! :-D jakie choinki będziesz robila? Jeszcze trochę i będziemy robiły stroiki adwentowe. Póki co siedzimy w domu. Pewnie zajrzymy do moich rodziców


Palin dobrze, że lepiej Spalas. Jak robisz bliny?
 
reklama
witam niedzielnie
nocka u nas standard pospaliśmy do 7 jestem już po kawie i budyniu na śniadanie :sorry2:mglisto od rana ale szykuje się kolejny ciepły dzień ;)

Wisienka no właśnie ten muco zapisał nam lekarz pediatra z oddziału dziecięcego szpitala jak był raz u nas na wizycie domowej w ośrodku żadna lekarka tego nam nie zapisywała tylko ja raz na wizycie mówię że mam jeszcze w domu ten muco i czy mogę podać to dopiero wtedy mówi o tak tak jak najbardziej to czemu tego nie przepisują na katar ?:dry:uuu kiepska nocka coś Tosiowi dokuczało w nocy oby udało się zdrzemnąć w dzień wrzuć przepis na przepisowy lub na fb ;-)ooo świątecznie już u Was :D

MatkaEwa
fajnie że piszesz .. możliwe że przez smoczek Jaś mało mówi w końcu ciężko mówić z zatkaną buzią :sorry2:jak porzuci smoka to się rozgada i nadrobi ;) piszcz częściej

Mikoto super że piękne nocki u Was już się zadomowiły na dobre ;) jakie plany na dziś ? Zosia się na pewno bardzo teraz przyzwyczaiła do obecności taty pewnie ciężko będzie jak wróci do pracy :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry