reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

marcysiowa my mamy ten sam termin w sumie Paulunia też taki miała :rofl2:

ISIS oczywiście, że się należy. Chyba, że coś się zmieniło :confused:

Trochę podczytanego o SEMBO:


z dnia 27.05:

Dzień dobry, wreszcie zeszłam z fazy pocesarkowej heh i wiem co się dzieje wokoło :D
Miałam na prawdę cudowne kilka dni w szpitalu aż wam zaraz w porodówkowym napisze. Dziś wreszcie zjadłam śniadanie, przespałam się trochę i mam wrażenie że wiem co jest grane w około. Zaraz jak się odważe to pójde aż do kibelka na numer dwa :D
Dziękuje wszystkim za słowa wsparcia i trzymane kciuki za te ostatnie dni które były dla mnie mega trudne, i gdyby nie moje kochane ciotki forumowe to pewnie bym wymiękła :)

z wczoraj:

Ja bałam się CC jak głupia, płakałam na samą myśl o operacji, jednak po pobycie na porodówce 14 godzin w oczekiwaniu na rozwarcie, po słuchaniu kobiet rodzących siłami natury i poznając niebywałą przyjemność skurczy porodowych w życiu ie wyobrażam sobie rodzić SN i jak mi kiedyś coś odbije i znowu zechcę mieć tą przyjemność rodzenia to TYLKO CESARKĄ!! Owszem jesteś obolała i dłużej się zbierasz do kupy ale po sn też musisz dojść do siebie i też jak cie natną to się paprasz tygodniami czasem...
Także nie bój się bo CC jest dla mamy przyjemniejsza o wiele no i dzidziuś nie jest narażony na obrażenia związane z przejściem przez kanał rodny.

z dzisiaj:

ii i po pierwszej nocce w domu :) karmelka się spisała dzielnie wstawała 3 razy co 4 godziny a ostatecznie pospaliśmy do 8:30. Teraz już posprzątane i czekamy na położną środowiskową :)

PS. Reprymenda za pozostawienie nas bez wieści wysłana na PRIV
;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja sie tylko melduję, ze dom kupiony. :) dzis w nocy spać nie mogłam bo nagle ogarnęło mnie przerażenie, jak damy radę, tak dużo jest tam do zrobienia.. I tak dużo kosztów przed nami.. Ale jakos damy radę :) musimy..

zaczynam mieć takie lekkie bóle jak na okres.. Hmm pamietam ze z Zuzia tez tak sie zaczęło na jakieś 16h przed porodem...
 
Isis becikowe otrzymuje się w zależności od dochodów. Nie patrzy się czy ktoś pracuje czy nie. A jak ona pracuje to pewnie się załapią bo nie może być więcej niż ok 1900zł netto na osobę.

Saraa a ty jak tam? Wywołujesz już poród?
 
sa_ra - ImagePreview.aspx.gif dziękuję kochana za info :) jakoś nie miałam siły zaglądać na majówki :p a reprymenda wysłana słusznie :)

a teraz Wam powiem jaki geniusz jestem :) Mam mokry łeb - bo przecież umyc trzeba było, ochoczo zabieram się za suszenie, tzn idę do łazienki i co ?? suszarki nie ma ! a suszarka gdzie ? w torbie Tosi na basen w PRZEDSZKOLU :] tak jest :) więc tym sposobem zostałam z suszarką, która ledwo zipie i będę suszyć kłacury pół dnia :)
 

Załączniki

  • ImagePreview.aspx.gif
    ImagePreview.aspx.gif
    27,3 KB · Wyświetleń: 85
Ostatnia edycja:
Dziewczynki melduje się z domu!! W tamtym tygodniu w środę trafiłam do szpitala i wyszliśmy dopiero wczoraj ale już w trójkę :)) Było ciężko ale nie ważne już nic bo jest z nami Larcia, urodzona przez CC o 10:33 w niedzielę 26 maja, waga po narodzinach 8 lb 7 oz na wypisie ze szpitala 3830 g.
Dziękuje wszystkim za trzymane kciuki, mam nadzieję że wszystkie czerwcowe dwupaki i mamy mają się dobrze i zdrowo, niestety nie mam jak nadrobić tego tygodnia nieobecności :( Wybaczcie. sa_ra dziękuje za reprymendę ale jak zapewne widzisz dopiero od poniedziałku wieczorem wróciłam do żywych :* nie gniewajcie się jak wam opowiem mój poród to zrozumiecie.
A oto nasza mała karmelkowa cesarzowa:
DSCF3475.jpg

świeżo z brzuszka mamy :)
 

Załączniki

  • DSCF3475.jpg
    DSCF3475.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 54
Marcysiowa - widzę , ze dzielnie się trzymasz :tak:. Dziewczynki urosną - dorodne panny urodzisz :-)
Sara - dzięki za wieści od Sembo i opiernicz to jej się należał :tak:. Dobrze , ze wysłałaś :tak:.
Anusia - jeszcze raz gratuluję zakupu - wielka sprawa zakup domu :tak:. Oby Wam się tam dobrze mieszkało . Trzymam kciuki za rozwój akcji &&&&
Lody wyciągam z lodówy - po przeczytaniu Waszych postów oczywiście ;-)

Sembo - no i majówką zostałaś ale trochę nas tu czerwcówek oswoiłaś i bardzo sie martwiłyśmy o Ciebie . Na szczęście Twoje koleżanki majówki i nasza kochana Sara informowały nas w miarę na bieżąco . WIELKIE GRATULACJE !!!!! Duża córcia , nie dziwne , ze był problem z porodem . Niech rośnie zdrowo !!!!
 
Ostatnia edycja:
Isis becikowe otrzymuje się w zależności od dochodów. Nie patrzy się czy ktoś pracuje czy nie. A jak ona pracuje to pewnie się załapią bo nie może być więcej niż ok 1900zł netto na osobę.

a z tym becikowym jakie dochody się wliczają? za zeszły rok czy z ostatnich miesięcy? wlicza się do tego nowo narodzone dziecko?
 
Sembo - corcia sliczna!!! Powiem,szczerze, ze po Twoich przebojach, zaczelam sie bac porodu tutaj :/

Wlasnie skonczylam pic malinki, moze nie pachna , ale samkuja jak kazda inna zilowa herbatka wiec smialo mozna wypic :tak:
Zakupy zrobilam, nie omijajac oczywiscie dzialu z lodami i winogronem:tak: tesco mam pod gorke i ledwo co sie wczlapalam tam, weszlam do srodka z zadyszka jak po maratonie:-D
Obiad tez juz zrobiony - jest leczo, wyszedl caly gar wiec bedzie na 3 dni :-p
jak Wy spamietujecie co komu odpisac?? ja moze z 2 osoby zapamietam i na tym tyle , wiec staram sie tematycznie :sorry2:
 
reklama
no niestety mój poród to było coś w stylu 'ile jest w stanie znieść kobieta', pierwsze regularne skurcze na KTG wychwycone zostały w nocy z środy na czwartek a urodziłam ostatecznie w niedzielę rano... Między czasie przetestowałam wszelkiego rodzaju sposoby wywoływania porodu, znieczulenia, kroplówki, środki przeciwbólowe i miałam przeprowadzony chyba każdy zabieg jaki można przeprowadzić na ciężarnej ... echh jak sobie przypominam to płakać mi się chce ... Poznałam cały personel szpitala St Peters, a mój mąż jest już na ty z położnymi w recepcji ...
Ale nic to warto było!
 
Do góry