reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Ehtele mi bardzo podobasie Neo i wacham sie miedzy

poussette-store: Poussette NEO - Bamboo de Concord

mutsy | products | urban rider | options

i moj faworyt
Skate | Peg Perego | Skate Videos

Poczekam co pokaza inne dziewczyny i moze znajde os jeszcze bardziej odpowiedniego;-)
Jak dla mnie pierwszy ma za małe kołka, o mutsy różne opinie czytałam, że bardziej dla mamusi niż dziecka, bo na prawdę fajnie wyglądają (podobno to tyle) a po rugie gondola o szerokości 33cm to za mało...a trzeci super się składa to duży plus ale kółeczka też za małe na śnieg i nierówności...:-D:-D Trzeci też gondolka 31 cm...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tylko ja mieszkam na poludniu Francji - drogi sa rowne i nei ma sniegu;-)
Bede musiala obejrzec ta gondolke, dzieki za komentarz Ehtele:tak:
 
Ehtele mi bardzo podobasie Neo i wacham sie miedzy

poussette-store: Poussette NEO - Bamboo de Concord

mutsy | products | urban rider | options

i moj faworyt
Skate | Peg Perego | Skate Videos

Poczekam co pokaza inne dziewczyny i moze znajde os jeszcze bardziej odpowiedniego;-)

Super.
Jeżeli masz równe drogi zdecydowanie wybrałabym PegPerego,dużo słyszałam o tej firmie,naprwdę solidna,tyle,że gondola maleńka.Ale jak ciepły klimat,to szybko można zmienić na spacerówkę.
Poczytaj opinie tutaj,są nawet zdjęcia.
Peg-Perego SKATE - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
Tylko ja mieszkam na poludniu Francji - drogi sa rowne i nei ma sniegu;-)
Bede musiala obejrzec ta gondolke, dzieki za komentarz Ehtele:tak:

Nie ma za co kochaana...też nie zwracałam wcześniej uwagi na wymiary gondoli, ale koleżnaki z forum podpowiedziały mi, że przecież jeśli urodzimy w sierpniu to szybko przyjdzie zima i trzeba będzie dzieciątko cieplej ubrać, opatulić w śpiworka a to oczywiście zajmuje dużo mijesca:-D:-D:-D
A tak wogóle patrząć na suwaczka idziemy ramię w ramię:-D:-D
 
Ja zwracając uwagę na ustawienie siedziska w spacerówce nie brałam pod uwagę zamiany ze względu na warunki pogodowe, bo tak jak piszesz to niewykonalne, ale na marudzące małe dziecko (miałam z tym do czynienia i nie chciałabym przez to jeszcze raz przechodzić:sorry2:) A jak jest tyłem do prowadzącego wózek to d...:no:

Podpisuję się obiema rękami :-D
 
Widzę że wątek wózków się pojawił, to chyba jedna z przyjemniejszych żeczy chyba każda z nas lubi ogladać przyszłe pojazdy naszych maluszków ;o)))

Ja dla synka miałam zestaw BEBECAR TRACKER badzo podobny stetelaż do tego vektor Bebecar , widzę że stelaża tracker nie ma na ten sezon
i byliśmy z niego bardzo zadowoleni, rewelacyjnie się prowadził minusem była cena bo cały zestaw z fotelikiem kosztował nas 3200zł,

Dla mnie bardzo ważne jest, żeby wózek miał bezpośrednio mocowany fotelik na stelażu, ponieważ mieszkam na przedmieściach i poruszam się autkiem i wtedy to jest bardzo wygodne bo nie trzeba budzić maluszka żeby przekładać go do wózka. I chcę by miał duże pompowane koła, lepiej się wtedy prowadzi, mam porównianie ze spacerówką parasolką ;o)
 
Mam jeszcze jedną propozycję...implast clipper co o nim myślicie?
IMPLAST - twoje pierwsze cztery kółka
Kasiu 2556 wyglądają całkiem rozsądnie..może tylko pierwszy ma za wąską gondole...
Myśle też, że waga wózków będzie Ci utrudniać swobodne poruszanie:)
Ale to trzeba zobaczyć wózek na żywo...często na aukcjach piszą taką wagę a w rzeczywistości będzie inna...

Moja dwa obecne typy to chicco S3 i Implast Clipper3
 
No to ja wklejam dwa wózeczki w bardzo przystępnej cenie-podpatrzyłam u lipcówek:tak: Szczególnie podoba mi się ten Q12
Q12 - GŁĘBOKI - SPACEROWY - FOTELIK- WÓZEK 2010 (879504731) - Aukcje internetowe Allegro

WÓZEK 3w1 TUNNI + FOTELIK ++ GRATISY !!! SAWEX (836971191) - Aukcje internetowe Allegro

I co Wy na to?:confused:

Powiem Ci,że całkiem fajny ten Q12,świetna duża gondola.Też biorę go pod uwagę,bo nie stac mnie na wózek bardzo drogi,a mieszkam na parterze ,wiec waga nie jest az tak ważna.
Poprzedni wózek miałm dosc cięzki,ale super pompowane koła,jeżdziłam nim bardzo długo.
Musiałabym go zobaczyc na żywo.:tak:
 
reklama
Powiem Ci,że całkiem fajny ten Q12,świetna duża gondola.Też biorę go pod uwagę,bo nie stac mnie na wózek bardzo drogi,a mieszkam na parterze ,wiec waga nie jest az tak ważna.
Poprzedni wózek miałm dosc cięzki,ale super pompowane koła,jeżdziłam nim bardzo długo.
Musiałabym go zobaczyc na żywo.:tak:

Ja też najpierw udam się do sklepu i sprawdzę, ale właśnie ta duża gondola też mi się podoba no i cena-na pierwszy wózek wydałam 2400 zł i mała nie chciała w nim jeździć-teraz już tego błędu nie popełnię:blink:
A tu jeszcze jeden wózeczek-chwalony na forach:tak:
2 w 1 FYN 4ds JEDO OD RĘKI Warszawa (902969795) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry