reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Kasia2506 :-)
widzę,że szukamy podobnie.
Ten tez fajny,tyle,że wizulanie tamten ładniejszy,no ale wiadomo nie to najważniejsze.
Powiem Ci,ze jak kupowałam wózek dla synka to zaryzykowałam firme mało znana,ale byłam zadowolona.Z resztą nadal wózio w piwnicy stoi,awaryjnie może byc,choc wiadomo po 3 latach zmienił mi sie gust co do wózków.Jeżdziłam nim ponad półtorej roku,a potem kupiłam lekka parasolkę:tak:Pewnie teraz tez tak bedzie,nie znam mamy,która by jezdziła wózkiem tym co na początku wiecej niz półtorej roku,wiekszość mam zmienia na lżejszy wózek,czy ten pierwszy był za 1000,czy 3000 zł.:confused:
Teraz nie chciałabym wydać bardzo dużo,najdłużej pewnie pojezdzę gondolą(chciałabym ,żeby miała podnoszone oparcie,to takie 5-6 miesięczne dziecko tak sie nie denerwuje w wózku)...hmmmm
 
reklama
Kasia2506 :-)
widzę,że szukamy podobnie.
Ten tez fajny,tyle,że wizulanie tamten ładniejszy,no ale wiadomo nie to najważniejsze.
Powiem Ci,ze jak kupowałam wózek dla synka to zaryzykowałam firme mało znana,ale byłam zadowolona.Z resztą nadal wózio w piwnicy stoi,awaryjnie może byc,choc wiadomo po 3 latach zmienił mi sie gust co do wózków.Jeżdziłam nim ponad półtorej roku,a potem kupiłam lekka parasolkę:tak:Pewnie teraz tez tak bedzie,nie znam mamy,która by jezdziła wózkiem tym co na początku wiecej niz półtorej roku,wiekszość mam zmienia na lżejszy wózek,czy ten pierwszy był za 1000,czy 3000 zł.:confused:
Teraz nie chciałabym wydać bardzo dużo,najdłużej pewnie pojezdzę gondolą(chciałabym ,żeby miała podnoszone oparcie,to takie 5-6 miesięczne dziecko tak sie nie denerwuje w wózku)...hmmmm
A jaki wózek kupiłaś poprzednio, jeśli można wiedzieć?:confused: Ja też po półtora roku zmieniłam na parasolkę, a tamten sprzedałam, bo wiedziałam, że jeżeli kiedyś będę miała drugie dziecko to będę chciała inny wózek;-) No i gondola, tak jak piszesz, musi być obszerna:tak:
 
Dziewczynki, powiedzcie mi proszę czym się sugerujecie w wyborze wózka? Ja nie znam się na tym ni w ząb, nigdy nie uczestniczyłam aktywnie w życiu macierzyńskim moich koleżanek/sióstr/bratowych:) dlatego nie mam pojęcia co wybrać. Na razie przeglądam pobieżnie, chcę wydać do 1000, może 1000. Widzę dużo polskich producentów, których wózki są solidne- a bynajmniej takie zdają się być. No i dzięki temu, że producent polski- cena jest także konkurencyjna, nie będę zresztą kupować wózka za 3000 tyś żeby sobie poszpanować na mieście.
No i dajmy na to coś takiego, pierwszy przesadnie tani ale daję, powiedzcie co jest z nim nie tak jeśli coś jest i dlaczego:

Wózek SPRINTER+FOTELIK IDEALNY DLA NOWORODKA (877623947) - Aukcje internetowe Allegro

4 W 1 WÓZEK TRZYFUNKCYJNY+FOTELIK MAKED SPEED (911789686) - Aukcje internetowe Allegro

SPORTOWY GABI-3+fotel JESTEM PRODUCENT-k.pompow. (898904022) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.allegro.pl/item909170925_q12_gleboki_spacerowy_fotelik_maked.html

No i nie wiem, czy może mają się rozlecieć po paru spacerach, nie opłaca się kupować nieznanych firm?
Bo powiem szczerze, że ja wierzę w to co polskie (już nie mówiąc o kosmetykach bo tu powątpiewam, hihi) i uważam, że naszych polskich producentów należy wspierać:) A te wózeczki co dałam mają też 12 lub 24 miesięczną gwarancję więc firma chyba sobie ufa:)
No i znowu się rozpisałam, czekam na opinie mam nadzieję, że wypowiecie się:)
Pozdrawiam!!!
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie wszystkie jesli chodzi o wizualnosc ladne, nie wiem czym sie kierowac w wyborze- ja sama ma graco- i powiem ze jestem zadowolona- nie mam gondoli bo w Stanach jest ona wogole nie potrzebna- zawsze dziecko na spacer wozilam w zwyklem wozku lub w nosidelku- wozek jest z adaptacja pod nosidelko-mala mogla godzinami siedziec w pozycji jakie ma nosidelko. A pozatym idac na zakupy szybciutko z nosidelkiem na wozek i tak najwiecej czasu dziecko spedza.
A wozek wybieral moj maz, musial byc dobry w rekach -czyli sie nie klepotac, kulka powiny chodzic plynie, powinno sie nim dobrze skrecac - trzeba zwrucic uwage na amoryzator, to jest szczegolni wazne dla Polskich chodnikow. Dla mnie wazne jest tez to ze wozek moze mi sluzyc do 4 roku zycia i ze nawet jesli drugie malenstwo poloze w wozeczku to cora smialo moze siasc na ramie i daleko z nia tak jeszce zajde- wtedy przy drugim dziecku nie trzeba kupywac podwujnego- jesli drugie lubi juz chodzic ale na spacerze sie zmeczy zawsze masz kolo ratunkowe dla niego.
To jest moje zdanie - ale napewno jest ich wiele i sa rozne..
 
Dziewczynki, powiedzcie mi proszę czym się sugerujecie w wyborze wózka? Ja nie znam się na tym ni w ząb, nigdy nie uczestniczyłam aktywnie w życiu macierzyńskim moich koleżanek/sióstr/bratowych:) dlatego nie mam pojęcia co wybrać. Na razie przeglądam pobieżnie, chcę wydać do 1000, może 1000. Widzę dużo polskich producentów, których wózki są solidne- a bynajmniej takie zdają się być. No i dzięki temu, że producent polski- cena jest także konkurencyjna, nie będę zresztą kupować wózka za 3000 tyś żeby sobie poszpanować na mieście.
No i dajmy na to coś takiego, pierwszy przesadnie tani ale daję, powiedzcie co jest z nim nie tak jeśli coś jest i dlaczego:

Wózek SPRINTER+FOTELIK IDEALNY DLA NOWORODKA (877623947) - Aukcje internetowe Allegro

4 W 1 WÓZEK TRZYFUNKCYJNY+FOTELIK MAKED SPEED (911789686) - Aukcje internetowe Allegro

SPORTOWY GABI-3+fotel JESTEM PRODUCENT-k.pompow. (898904022) - Aukcje internetowe Allegro

Q12 - GŁĘBOKI - SPACEROWY - FOTELIK- MAKED (909170925) - Aukcje internetowe Allegro

No i nie wiem, czy może mają się rozlecieć po paru spacerach, nie opłaca się kupować nieznanych firm?
Bo powiem szczerze, że ja wierzę w to co polskie (już nie mówiąc o kosmetykach bo tu powątpiewam, hihi) i uważam, że naszych polskich producentów należy wspierać:) A te wózeczki co dałam mają też 12 lub 24 miesięczną gwarancję więc firma chyba sobie ufa:)
No i znowu się rozpisałam, czekam na opinie mam nadzieję, że wypowiecie się:)
Pozdrawiam!!!

W pierwszych częściach masz odpowiedź na pytanie:-D
A jak ktoś ma tyle kasy, że mu nie szkoda to myślę, że może sobie wydać te 3000 nie koniecznie ze szpanerstwa...później róznice są mniejsze, ale są...często wózki są np lżejsze
 
w związku z nadmiarem czasu wolnego (L4 od 4 tygodni) temat wózka mam przemaglowany :-)

nie było lekko, ale nasz typ to maxi cosi mura 3 w kolorze roasted brown
 

Bebe Confort-super firma w ocenach koleżanek które mają/miały te wózki.
Ja również stawiam na pojazd tej firmy- ale czterokołowy.
Gondola śliczna wizualnie i bardzo funkcjonalna, fotelik bardzo bezpieczny,dobrze osłonięty-daszek, stelaż wygodnie się składa i w miarę lekki.
Jednak ja nie trawię trzykołowców!-wyłącznie moja opinia!!!
Cena wysoka- ale można znaleźć używany w bdb stanie- trzeba tylko dobrze poszukać na necie. Moja siostra miała Peg Perego i była super zadowolona.
Dlatego również się zastanawiam nad tą marką, ale raczej bebe;)
No ale jeszcze trochę czasu mamy..........................;)
 
Aga i ehtele dziękuję za odpowiedzi, trochę szerszy mam obraz ale i tak nic nie wiem:p chyba muszę o tym więcej poczytać bo kupić drogo i dobrze nie sztuka, a oszczędzić i być zadowolonym- już owszem:)
Pozdrowionka:*
 
dziewczyny ja dzis bylam w sklepie i ogladala wozki i jestem bradziej "glupia" niz wczesniej. tam bylo tyle wozkow ze naprawde na jakis sie zdecydowac bylo ciezko. a najlepesze ze te ktore wczesniej mi sie podobaly w rzeczywistosci wcale mi nie odpowiadaly- bo albo za male kolka albo gondola za mala. takze juz widze ze zakup wozka nie bedzie latwy
 
reklama
ja zrobiłam sobie listę cech wózka idealnego (oczywiście w mojej subiektywnej ocenie)
i po kolei odpadały mi poszczególne modele.

nie ukrywam, że analizowałam tylko wózki, że tak powiem "widywalne na ulicach", czyli b. popularne (nie mylić z markowymi/drogimi). dużo dały mi opinie znalezione na forach.

wizyta w sklepie tylko mnie upewniła w wyborze - na szczęście :-D

nie taki diabeł straszny ;-)
 
Do góry