reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

my mamy mutsy 4 rider ui tez jestesmy zadowoleni -w gondoli jezdzilismy 7 miesiecy- jest lekki i zwrotny spacerowy przód i tył...
mielismy tylko nosidełko z maxi cossi bo z mutsy nie ma danych dot bezpieczeństwa :)
 
reklama
Tylko się ze mnie nie śmiejcie, ale ja od narodzin Hani miałam... 7 wózków... :-)

Ciągle byłam niezadowolona, w każdym coś mi nie pasowało... obecnie jeżdżę X-landerem XT
Nieźle:-) Ja mam od początku x-landera xa i muszę chyba podjechać do sklepu z nim bo skrzypi, rączka jest "rozruszana", kiepsko się składa jakby ten mechanizm się zacinał i ostatnio nie chce jeździć:-) jakby coś z przednimi kółkami było nie tak:-/ Ja chyba trafiłam na taki egzemplarz beznadziejny:wściekła/y:
 
hehe tak piszecie o tych wózkach ja pamiętam swój ze strychu kiedys jak u babci ściągnęłam paski ze skóry buda wielka jak okno;)i ten koszyczek na dole na zakupy;)
 
My mamy Espiro Vector4 i jestem bardzo z niego zadowolona :) Gdybym miała kupowac po raz drugi to kupiła bym dokładnie taki sam :)
 
My mamy wózek Delti Cat. I jak komus nie przeszkadzaja przednie kółka małe to spokojnie moge go polecić.
Jeździmy tym wózkiem juz 11 miesięcy. Wózeczek jest wg mnie super. Teraz uzywamy spacerówki, a przez ponad 6 miesięcy uzywaliśmy gondoli. Gondola jest super, duża i bardzo zgrabna. regulowana wysokość rączki, bardzo pojemy kosz na zakupy. Świetna sprawą jest możliwośc montowania spacerówk i w obu kierunkach jazdy. Opcja ta prawdza sie zwłaszcza przy małych dzieciach. Spacerówka ma też zamontowaną na stałe folię przeciedeszczową w podnóżku, przez co nie ma obaw ze dziecko zmoknie podczas deszczu. Oj, nie raz mieliśmy takie sytuacje w starym wózku, gdzie folia zostawała w domu a my bylismy na spacerze i zazcynał padac deszcz. Stelaz wózka składa sie do niewielkich rozmiarów przez co mieści się nawet w niewielkich samochodach, Skrętne przednie koła doskonale sprawdzaja sie na miejskich drogach. Co prawda wózek swoje wazy, ale dzieki temu jest bardzo stabilny. Schody w bloku pokonujemy poprzez toczenie wózka na tylnych kołach. Dziecko nawet tego nie odczuwa. Super sprawa.
W tym roku zmieniła się kolorystyka, wg mnie jest duuuzo ładniejsza od tej co mamy, chociaż nasza tez była niczego sobie.
Cenowo wózeczek wydaje się bardzo atrakcyjny. Mozna go kupić juz za 1000 zł, jak na ta klasę wózka wydaje mi się że nie jest to duzo.
Denerwują mnie tylko pasy w spacerówce, trochę tego nie dopracowali, bo za bardzo "latają", ale można sobie z tym poradzić.
 
Paddington- na wielu forach się udzielasz... tą samą opinie umieściłaś na:
e-mama
znam.to
abcslubu.pl
mamazona.pl
czasdzieci.pl
netkobiety.pl
mforum.pl

itd...

Duzo ci za to placą??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry