reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy już Was odwiedziła

U mnie nie ciekawie...polog trwal 5 tygodni...po tygodniu bez krwawien dostalam @...no i dupa.
Teraz zdarza sie ze przychodzi dwa razy w miesiacu...nich ja szlag! :)))
 
reklama
Do mnie też świnia jedna już dojechała ;-) Mniej bolesna, ale równiez bez tabletki się nie obyło. A do tego włosy lecą z głowy w takiej ilości że mogłabym już niezłą treskę komuś zrobić ;-)

A miało być tak różowo! "Do czasu gdy karmisz..." bla bla bla nic nie warta teoria :-)
 
Efilo, może teraz już tak nie będzie. Ja przed Weroniką miałam to samo, a po urodzeniu Weroniki, migreny minęły i już nie wróciły. I oby tak dalej.
 
AJ ,aj ja 6 tyg. po porodzie (cesarce) dostałam co prawda nie tak strasznie mogna franca i długa ale jest no cóż i nie idzie dziadowy wygonic !!:wściekła/y:ale gdyby nie ona to nie było by nas tu na forum hihiihihih:tak:
 
reklama
Do góry