reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
21 Lipiec 2021
Postów
9
Hej. Mam 18 lat.10 dni po okresie w czerwcu chłopak włożył mi kilka razy członek w prezerwatywie bez wytrysku. W lipcu dostałem okres 2 dni po terminie lecz mam nieregularne cykle. Podczas okresu towarzyszył mi silny ból podbrzusza przed i w czasie okresu, po okresie ustal. W pierwszy dzień był to śluz z krwią, drugiego była już krew , trzeciego jeszcze więcej krwi, w czwarty dzień od rana jeszcze była krew na wieczór już nie było. Boję się że jestem w ciąży ponieważ trochę urosły mi piersi po okresie. Innych objawów nie mam. Pomóżcie
 
reklama
Robiłaś test? Jeśli nie to DlacZego? I jeśli była miesiączka ale inna niż zwykle to nic nie znaczy.
 
Hej. Mam 18 lat.10 dni po okresie w czerwcu chłopak włożył mi kilka razy członek w prezerwatywie bez wytrysku. W lipcu dostałem okres 2 dni po terminie lecz mam nieregularne cykle. Podczas okresu towarzyszył mi silny ból podbrzusza przed i w czasie okresu, po okresie ustal. W pierwszy dzień był to śluz z krwią, drugiego była już krew , trzeciego jeszcze więcej krwi, w czwarty dzień od rana jeszcze była krew na wieczór już nie było. Boję się że jestem w ciąży ponieważ trochę urosły mi piersi po okresie. Innych objawów nie mam. Pomóżcie
Dziewczyno, twój organizm przyzwyczaja sie do nowych hormonów jakie towarzyszą przy seksie, jeśli dopiero zaczęłaś uprawiać seks to spokojnie wszystko jest normalne. Na dodatek piszesz że masz nieregularne cykle, to może być dodatkowy skutek dopiero co zaczętego współżycia. Dla spokoju zrób test ale moim zdaniem żadnej ciąży nie ma.
 
Różnica była taka że bolał mnie brzuch a normalnie nie zawsze boli. Innego zbliżenia nie było tylko to. Przed okresem piersi były normalne tzn mieściły się a teraz trochę wystają za miseczkę. Okres był taki jaki opisałam. Martwią mnie te piersi.
 
Dziewczyno, twój organizm przyzwyczaja sie do nowych hormonów jakie towarzyszą przy seksie, jeśli dopiero zaczęłaś uprawiać seks to spokojnie wszystko jest normalne. Na dodatek piszesz że masz nieregularne cykle, to może być dodatkowy skutek dopiero co zaczętego współżycia. Dla spokoju zrób test ale moim zdaniem żadnej ciąży nie ma.
I od tego mogły mi urosnąć trochę piersi po okresie ?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry