reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

Właśnie to jest to, że możesz trafić na nią przy porodzie. A przy porodzie może okazać się lepszą lekarka niż na wizytach. Z nimi nigdy nie wiadomo.
 
reklama
Witaj Ania. Typowo ciazowe go sklepu nie widziałam ale w Vivo jest jeden sklep w którym jest dział ciazowy. To jest taki sklep z ciuszki dla dzieci, takimi dość wyszukanymi, witryna wystawowe rzuca się w oczy. Tam mają sporo. Ja kupiłam spodnie ciążowe w h&m ale w bydgoszczy. Podejrzewam że tutaj tez będą mieli.
 
Ja już co prawda wypadłam z obiegu ;-) ale ciuszki ciążowe są w sklepie w IBI, a którym są ubranka dla dzieci. Na wystawie wystawione są manekiny z ubraniami ciążowymi. Poza tym są w H&M i ..... hmm ... nic więcej nie kojarzę :-(

Monika 77 więc istnieje szansa, że się kiedyś minelysmy na szkolnym korytarzu ;-) Właśnie w Pile jest gdzie spacerować. Nie mogę się doczekać aż będę mogła ruszyć na lazikowanie z wózkiem na spacery :-)

Pewnie się natknęłyśmy na siebie. Choć ja tam rzadko bywam. Częściej jest mąż, moja mama i teściowa. Syn idzie do szkoły na drugą zmianę jak ja jestem już w pracy i kończy szkołę jak ja jeszcze jestem w pracy :baffled:
Jak syn był mały to mieszkaliśmy na Zielonej Dolinie i bardzo miło wspominam spacery nad rzeką :-D Natomiast z Majką spacerowałam po Górnym i tutejszym lesie :-D:-D:-D

Jestem w szoku, że nie chcieli was przyjąć na kasę chorych jako kobiety ciężarne :szok: Obie ciąże miałam prowadzone w poradni i nie narzekam. Ale może dlatego, że wcześniej już też tam jakiś czas chodziłam.

Grubasek, przykro czytać, że jeden maluszek obumarł :-( Ważne teraz by drugi rozwijał się prawidłowo i byście dotrwali do końca.

Co do pani Gajewskiej, to kiedyś do niej chodziłam. Ale zbyt dużo mnie kosztowały jej wizyty, więc przerzuciłam się na innego lekarza na kasę chorych. W szpitalu była w porządku, aczkolwiek porodów mi nie odbierała ;-)
 
Ania12344 witaj ja ciążówki kupowałam w vivo w mayoto tam są dla maluszków i dla mam :) Sklep ma położna , która pracuje w pilskim szpitalu bardzo sympatyczna kobieta. Wczoraj kupiłam u niej butelkę na wszelki wypadek żeby była w domu. Byłam u mojej znajomej przy porodzie bo nie miał kto jej towarzyszyć i poród odbierała ta położna super to wszystko szło ale nie pamiętam jej nazwiska:(
 
I wczoraj w h&M w kasztanowej zakupiłam kurtke na zimę bo w swoje się nie mieszczę ;) rośniemy i musi być nam ciepło więc kupiliśmy. A dzisiaj jade do Poznania z moją przyszłą teściową bo jutro mam wizyte u diabetologa na Polnej. Powiem wam , że cieszę się bo tam jest fachowa obsługa i wszystko wytłumaczą. Jeździłam do Wałcza do pani diabetolog i tak mnie ustawiała , że sama zwiększałam jednostki insuliny to p prostu masakra a w Poznaniu w soku , że takie cuda i teraz mam niskie cukry i bardzo dobrze sie czuje a mała jest bardziej aktywna.
 
reklama
Ania12344 witaj ja ciążówki kupowałam w vivo w mayoto tam są dla maluszków i dla mam :) Sklep ma położna , która pracuje w pilskim szpitalu bardzo sympatyczna kobieta. Wczoraj kupiłam u niej butelkę na wszelki wypadek żeby była w domu. Byłam u mojej znajomej przy porodzie bo nie miał kto jej towarzyszyć i poród odbierała ta położna super to wszystko szło ale nie pamiętam jej nazwiska:(

To jest pani Gilewska? Jeśli tak to jej sklep był właśnie w IBI.

I wczoraj w h&M w kasztanowej zakupiłam kurtke na zimę bo w swoje się nie mieszczę ;) rośniemy i musi być nam ciepło więc kupiliśmy. A dzisiaj jade do Poznania z moją przyszłą teściową bo jutro mam wizyte u diabetologa na Polnej. Powiem wam , że cieszę się bo tam jest fachowa obsługa i wszystko wytłumaczą. Jeździłam do Wałcza do pani diabetolog i tak mnie ustawiała , że sama zwiększałam jednostki insuliny to p prostu masakra a w Poznaniu w soku , że takie cuda i teraz mam niskie cukry i bardzo dobrze sie czuje a mała jest bardziej aktywna.

Jak poszła wam wizyta? Wszystko ok?
 
Do góry