reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

reklama
Hej Asiunia :) Ja nie mam jeszcze rozeznania w tym temacie, ale znajac Piłe, to moze byc ciezko :) Taki wiekszy sklep jest w Domu Handlowym Stokłosy, tym w miescie, na 1 pietrze. Nie wiem czy sklep jest fajny, wiem ze jest i mozna uznac, ze jest troche wiekszy :) Kiedys ogladalam tam łozeczka i wozki, jesli chodzi o ubranka to nie zwrociłam uwagi czy wobor jest duzy. Koło KIOSKU nieopodal św. Rodziny tez jest taki sklepik ładnie wygladajacy dla dzieci, ale nie zachodziłam jeszcze do srodka :) Ostatnio tez rzuciły mi sie w oczy wózki własnie :) W pasazu Entermarche jest taki sklepik, gdzie jest ogolnie wszystko chyba co sie da, ale kiedys widzialam tam ladne ubranka dla dzidzi.
Konkretnie jednego dobrego sklepu nie umiem Ci polecic. Pozdrawiam :)
 
Ożywiam watek, zeby nam nie uciekł :) Ewa, a gdzie Ty sie podziałas? Czyzby jakies problemy z rejestracja Cie zniechecily??? :) Mam nadzieje ze nie. Zastanawiam sie, czy naprawde nie ma tu wiecej przyszlych mam z Piły i okolic??? :)
 
Hej!Wkońcu udało mi się zarejestrować - nawet zrobiłam "suwaczek" dzidzi tylko narazie mam wklejony na pulpicie. Widocznie dużo przyszłych mamuś z Piły nie wie że jest takie fajne forum i pewnie dlatego nas tu tak mło. W czwartek mam kolejną wizytę - ciekawe czy będzie mi robił USG, bo na ostatniej nie było i dzidzziuś już pewnie troszkę podrósł.Pozdrawiam Was serdecznie i do usłyszenia. :)
 
:) Dobrze ze sie odnalazłaś :) Ja mialam usg na ostatniej wizycie, to byl 10 tydzien, a teraz bedzie 14 i sobie tez zazycze. W koncu mu za to place, to zrobi :) Biore ze soba meza, zeby mial troche wrazen, bo ostatnio bylam sama :)
A wlasnie Ewa, czy Tobie Jasulski badal tzw przeziernosc karkowa?? Bo ja wlasnie nie wiem czy mi badal i nic nie powiedzial czy tez w ogole nie badal??
 
Wiesz chyba mi nie badał a przynajmniej też nic mi nie powiedział. Ja na pierwszej wizycie miałam robione USG i cytologię no i badał mi piersi i ogólnie. Na drugą miałam zrobić sobie grupę krwi i badania krwi i moczu. I na gdrugiej to mnie ważył i badał tak normalnie i tyle . teraz tz. w czwartek mam trzecia wizytę - niestety mój pracuje ma dniówkę i musze iść sama wcześniej byłam z Tomkiem. Ale nszczęście mam niedleko bo niecałe 5 min. pieszo - mieszkam praktycznie kilka kroków od jego gabinetu. Teraz znów chyba będę musiała zrobić jakieś badania. A i nie wiem bo wogóle nie kazał Tomkowi robić grupy krwi - więc sami zrobiliśmy sobie dzisiaj tz. byłam z Tomkiem i zrobił sobie bo ja mam ARH- i zobaczymy jaką ma mój Tymulek.
 
Czyli teraz mnie bedzie mierzyl :) Zastanawia mnie, ze on kaze robic badania moczu i krwi co dwa miesiace :) Ja sobie zazycze usg, niech mi bada ta przeziernosc i koniec :) Chyba ze tak jak mowilam, on bada tylko nic nie mowi :) To moze teraz sie juz dowiesz jaka plec dziecka?? :) a w ktorym konkretnie tygodniu jetes?? Jak na moje oko w 14??
 
HEJ! TAK W 14 TYGODNIU!!!!ZOBACZYMY CO BĘDZIE NA TEJ WIZYCIE - NAPEWNO USG.- NIEMOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ KIEDY ZOBACZĘ ZNOWU MOJĄ DZIDZIE!!!A JAK WOGÓLE SIĘ BADA TĄ przeziernosc MOZE ON FAKTYCZNIE TO ROBIŁ TYLKO NIC NIE POWIEDZIAŁ? ALE PRZEWAZNIE MÓWI WSZYSTKO CO ROBI, WIĘC SAMA NIE WIEM!
 
reklama
Na usg, pomiedzy 12 a 14 tygodniem powinno sie badac. Niektorzy nie mowia, ale na wydrukach jest napisane, a na tych od niego praktycznie nic nie ma :) Moze on sobie cos tam liczyl, akurat zwracalam uwage:) Ja go zapytam o ta przeziernosc, jak Ty tez, to sie zdziwi ze to jakis spisek :) wszyscy nagle tacy oswieceni :)
 
Do góry