reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Właśnie nie wiem czy sprawdzać ten przyrost. Panie z duza łaska mnie przyjely wyjątkowo... a z drugiej strony taki czas, ze kazda wizyta w szpitalu budzi ryzyko. Nie wiem czy nie lepiej do ginekologa isc za dwa tygodnie
 
reklama
Właśnie nie wiem czy sprawdzać ten przyrost. Panie z duza łaska mnie przyjely wyjątkowo... a z drugiej strony taki czas, ze kazda wizyta w szpitalu budzi ryzyko. Nie wiem czy nie lepiej do ginekologa isc za dwa tygodnie
Po jednej becie nie wiesz czy ciąża się rozwija.. Za 2 tyg może być jeszcze za wcześnie żeby gin cokolwiek zobaczył. Od ciebie zależy co zrobisz ja jednak bym poszła. Niestety w ciąży sa tez inne badania do wykonania, ktore bedziesz musiala zrobic mimo tego co teraz dzieje sie na świecie. Ja np. Jutro ide.. Trzeba to trzeba
 
Właśnie nie wiem czy sprawdzać ten przyrost. Panie z duza łaska mnie przyjely wyjątkowo... a z drugiej strony taki czas, ze kazda wizyta w szpitalu budzi ryzyko. Nie wiem czy nie lepiej do ginekologa isc za dwa tygodnie
No tak, to dość gówniany moment ale mimo wszystko powtórzyłabym betę. Będziesz wiedzieć, czy wszystko idzie w dobrą stronę. Do lekarza już się zapisz, zobaczysz jaką dostaniesz listę badań do zrobienia i nie będzie zmiłuj 🙂
 
Właśnie nie wiem czy sprawdzać ten przyrost. Panie z duza łaska mnie przyjely wyjątkowo... a z drugiej strony taki czas, ze kazda wizyta w szpitalu budzi ryzyko. Nie wiem czy nie lepiej do ginekologa isc za dwa tygodnie
A ja jestem za tym, żebyś odpuściła drugą betę. Każde wyjście to potencjalne ryzyko, a teraz szczególnie powinnaś o siebie dbać. Nawet jakby zle przyrastała to nic nie jesteś w stanie zrobić. Choć jestem pewna, że wszystko jest ok. Jak nie będzie plamien i bardzo silnych bóli podbrzusza to spokojnie poczekaj do wizyty u lekarza. Umów się najlepiej po skończonym 6 tyg lub nawet na początku 7 tyg. Wtedy akcja serduszka już powinna być, jeżeli owu była ok 2 tyg temu.
 
reklama
Do góry