reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Nic w tym nie jest. Wyjdzie 50/50. Ja miałam sytuację dokładnie na odwrót. Zrobiłam test owu przed miesiączka i wyszła piękna druga kreska, ciążowy był negatywny. Okres przyszedł w terminie. W kolejnym cyklu ciążowy pozytywny już 23dc, z ciekawości zrobiłam tez i owu po paru dniach, wyszedł negatywny 😂 nie patrzcie na to. Bo będziecie się niepotrzebnie łudzić.
Masz w domu jakiś test owu ? 🤔 z ciekawości żeby sprawdzić
 
reklama
Masz w domu jakiś test owu ? 🤔 z ciekawości żeby sprawdzić
Nie mam, ale to nie ma znaczenia co by wyszło. Teraz to jest już dość zaawansowana ciąża. Bardziej mnie interesowało co będzie pokazywało na samym początku, gdy już się nie możemy doczekać. Wiem, że każdy dzień do testowania się dłuży, ale w ciąży te dni jeszcze bardziej się dłużą - najpierw czy serduszko będzie biło, później czy na prenatalnych wszystko ok, później oczekiwanie na potwierdzenie płci i na najważniejsze badania połówkowe itp itd, na porodzie się nie skończy na pewno, bo później będziemy czekać na to kiedy samo usiądzie, będzie raczkowało, mówiło i się będziemy zastanawiać czy to nie za późno? Bo przecież koleżanki dziecko już mówi, itp itd. Tylko spokój i cierpliwość nas uratuje ☺️
 
Nie mam, ale to nie ma znaczenia co by wyszło. Teraz to jest już dość zaawansowana ciąża. Bardziej mnie interesowało co będzie pokazywało na samym początku, gdy już się nie możemy doczekać. Wiem, że każdy dzień do testowania się dłuży, ale w ciąży te dni jeszcze bardziej się dłużą - najpierw czy serduszko będzie biło, później czy na prenatalnych wszystko ok, później oczekiwanie na potwierdzenie płci i na najważniejsze badania połówkowe itp itd, na porodzie się nie skończy na pewno, bo później będziemy czekać na to kiedy samo usiądzie, będzie raczkowało, mówiło i się będziemy zastanawiać czy to nie za późno? Bo przecież koleżanki dziecko już mówi, itp itd. Tylko spokój i cierpliwość nas uratuje ☺
Wydaje mi się, że na początku ciąży może też pokazać (albo nie). Po prostu niektóre pewnie nie odróżniają podjednostek hormonów i stąd takie cyrki, ale na pewno taki test nie może być dla nas wyznacznikiem ciąży. Zrobiłam tylko z ciekawości bo jestem w 22 tygodniu. I podpisuję się pod wszystkim, co napisałaś 💪
 
Nie mam, ale to nie ma znaczenia co by wyszło. Teraz to jest już dość zaawansowana ciąża. Bardziej mnie interesowało co będzie pokazywało na samym początku, gdy już się nie możemy doczekać. Wiem, że każdy dzień do testowania się dłuży, ale w ciąży te dni jeszcze bardziej się dłużą - najpierw czy serduszko będzie biło, później czy na prenatalnych wszystko ok, później oczekiwanie na potwierdzenie płci i na najważniejsze badania połówkowe itp itd, na porodzie się nie skończy na pewno, bo później będziemy czekać na to kiedy samo usiądzie, będzie raczkowało, mówiło i się będziemy zastanawiać czy to nie za późno? Bo przecież koleżanki dziecko już mówi, itp itd. Tylko spokój i cierpliwość nas uratuje ☺
Wiem jestem po 2 poronieniach, w żadnej ciązy nie było serduszka a tak mega czekałam więc wiem jak to jest czekać ale to wątek o pozytywnych raczej rzeczach więc mam nadzieję że teraz czekam na coś pozytywnego ❤
 
Zgadzam się. Można eksmerymemtowac testami owu sprawdzając czy wyjdzie pozytywny ale pod warunkiem że test ciążowy wyszedł pozytywny. Można się mocno rozczarować. I szczerze powiem jak czytam nie które dziewczyny które radzą innym kobietom robić testy owu bo pokażą wcześniej ciąże niż test ciążowy to aż się we mnie gotuję.

W poprzedniej ciąży też się naczytałam takich "rad".
Nie polecam robić testów owu, jednak mi przy poprzednim staraniu zostało ich trochę więc sobie robiłam jak już z krwi miałam potwierdzoną ciążę. Każdy jeden wychodził pozytywny (głupio przyznać że robiłam je tylko po to by móc popatrzeć jak pojawia się druga kreska... 😂).
 
W poprzedniej ciąży też się naczytałam takich "rad".
Nie polecam robić testów owu, jednak mi przy poprzednim staraniu zostało ich trochę więc sobie robiłam jak już z krwi miałam potwierdzoną ciążę. Każdy jeden wychodził pozytywny (głupio przyznać że robiłam je tylko po to by móc popatrzeć jak pojawia się druga kreska... [emoji23]).
Takie rady to nie rady. Nie wiem jak można coś takiego do radzac. Hehe napewno fajny widok z tym pojawieniem się kresek. No tak jak się miało tyle owulacyjnych to można po eksperymentować. Zostawiałaś sobie ciążowe i owulacyjne na pamiątkę?
 
Takie rady to nie rady. Nie wiem jak można coś takiego do radzac. Hehe napewno fajny widok z tym pojawieniem się kresek. No tak jak się miało tyle owulacyjnych to można po eksperymentować. Zostawiałaś sobie ciążowe i owulacyjne na pamiątkę?
Ja też nie rozumiem jak dziewczyny mogą doradzać robienie testów owu zamiast ciążowych. Niemniej jednak zjawisko samo w sobie jest ciekawe.

Edit: poprawiłam literówkę
 
Ostatnia edycja:
Takie rady to nie rady. Nie wiem jak można coś takiego do radzac. Hehe napewno fajny widok z tym pojawieniem się kresek. No tak jak się miało tyle owulacyjnych to można po eksperymentować. Zostawiałaś sobie ciążowe i owulacyjne na pamiątkę?

Nie zostawiłam, wszystko z poprzedniej ciąży wyrzuciłam bo serduszko przestało bić :(
Jednak do dziś pamiętam tą frajdę jak z pakietu 20 sztuk, 15 chyba wykorzystałam w ciąży około 4-5 tygodnia :)
Fajny widok, tym bardziej że ciążowych po wykonaniu bety nie kupowałam a zostały mi owu. Pierwsze dwa były testowe, a potem dla satysfakcji robiłam kolejne. 😁
 
reklama
Cześć Kochane, pisze do Was o porade, glownie do kobiet ktore robily testy ciazowe. Nie wiem co mam myslec o tym? Po poludniu maz pojedzie po drugi test, ale moze ktoras z Was, miała taki przypadek?
Screenshot_20200326_111910_com.whatsapp.jpg
 
Do góry