reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Hej dziewczyny nie licze na ten cykl bo wątpię by była taka możliwość ale jak przez ostayanie 2 lata co miesiąc robiłam test ciężko jest mi zaprzestać ogl od 10 dni źle się czuję nie moglam się dziś wgl załatwić piersi wgl obolale i duże nie mam ochoty wgl na przytulanki do @ zostały 5 no prawie 4 dni nie wiem po co robiłam ten test ale no jak już zrobiłam widzicie jakiś cień?
 

Załączniki

  • IMG_20200326_213833.jpeg
    IMG_20200326_213833.jpeg
    66,3 KB · Wyświetleń: 1 261
  • Image%20(3).jpeg
    Image%20(3).jpeg
    42,1 KB · Wyświetleń: 1 247
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny nie licze na ten cykl bo wątpię by była taka możliwość ale jak przez ostayanie 2 lata co miesiąc robiłam test ciężko jest mi zaprzestać ogl od 10 dni źle się czuję nie moglam się dziś wgl załatwić piersi wgl obolale i duże nie mam ochoty wgl na przytulanki do @ zostały 5 no prawie 4 dni nie wiem po co robiłam ten test ale no jak już zrobiłam widzicie jakiś cień?
Nic nie widać
 
Hej dziewczyny nie licze na ten cykl bo wątpię by była taka możliwość ale jak przez ostayanie 2 lata co miesiąc robiłam test ciężko jest mi zaprzestać ogl od 10 dni źle się czuję nie moglam się dziś wgl załatwić piersi wgl obolale i duże nie mam ochoty wgl na przytulanki do @ zostały 5 no prawie 4 dni nie wiem po co robiłam ten test ale no jak już zrobiłam widzicie jakiś cień?

Nic a nic.
Osobiście sama robiłam w tej ciąży test przed spodziewaną @, tak jak ty 4 dni. Były cienie cienia, ale tylko jeden zatwierdził ciążę i osobiście polecam go :) co prawda elektroniczny więc na pamiątkę nie pozostanie, jedynie zdjęcie ale ładnie wykrył wczesną ciążę u mnie.
Clear Blue
IMG_20200301_223107.jpg
 
Hej dziewczyny nie licze na ten cykl bo wątpię by była taka możliwość ale jak przez ostayanie 2 lata co miesiąc robiłam test ciężko jest mi zaprzestać ogl od 10 dni źle się czuję nie moglam się dziś wgl załatwić piersi wgl obolale i duże nie mam ochoty wgl na przytulanki do @ zostały 5 no prawie 4 dni nie wiem po co robiłam ten test ale no jak już zrobiłam widzicie jakiś cień?
Też nic nie widzę. Swoja droga zrobilam powtornie swoj test i też negatyw, klarowna tylko jedna kreska.
 
Niestety u mnie test ukazał minus tak że wątpliwości nie mam że tersz tylko czekać na @
Nic a nic.
Osobiście sama robiłam w tej ciąży test przed spodziewaną @, tak jak ty 4 dni. Były cienie cienia, ale tylko jeden zatwierdził ciążę i osobiście polecam go :) co prawda elektroniczny więc na pamiątkę nie pozostanie, jedynie zdjęcie ale ładnie wykrył wczesną ciążę u mnie.
Clear Blue
Zobacz załącznik 1097509
 
reklama
Do góry