reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

cześć dziewczyny. Czy to jest pozytywny wynik ? Biorę tabletki na serce i nie wiem co dalej ..
 

Załączniki

  • 20200522_061418.jpg
    20200522_061418.jpg
    830,7 KB · Wyświetleń: 540
reklama
Byłam u ginekologa w sobotę i okazało się, że mam torbiel na jajniku na granicy operacyjnego usunięcia :o! Idę zrobić betę w poniedziałek, żeby na 100% wykluczyć ciążę lub ciążę pozamaciczną. Mam nadzieję, że dostanę okresu niedługo i wszystko skończy się szczęśliwie :)
 
reklama
Dziewczyny, pytałam jak szybko pomogę zrobić test- ale nauczona doświadczeniem (w poprzedniej ciąży testy mi nie wychodziły), poszłam dziś na betę- dla świętego spokoju.
Mam wynik prawie 13.. Wiem,że trzeba skontrolować po 48h i tak zrobię, ale mam wątpliwości czy to nie za niski wynik na ciążę...
Ostatni @ miałam 21.04., a cykle po porodzie 37-40 dniowe...
Możliwe,że to zdrowa ciąża?
 
Do góry